Darkweb nedir?

bunu orkun ışıtmakın videosundan izleyebilirsin.
Orkun amatörce yapmıştı o videonu. Ve asla bir rehber, öngörü olarak kabul edilmemelidir.
Orkun amatörce yapmıştı o videonu. Ve asla bir rehber, öngörü olarak kabul edilmemelidir.
Can Değer de düzgün video çekmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklıma bir soru takıldı, sorayım dedim.
Dark-Web-900x597.jpg
İnternetin en karanlık yüzüdür Darkweb. İnsanın midesinin dayanmayacağı iğrenç resimler (parçalanmış ceset vb.), kiralık katiller, hackerlar, yasa dışı pasaport ve bilet satışları, kaçak silah ve u**şturucu satışları, kırmızı odalar (59 dakikalık bir işkence sonucu kurbanın acı içinde öldürülüp izletildiği bir oda) ve illegal olan her şeyi barındıran bir sitedir.

Eki Görüntüle 913617 internetin en karanlık yüzüdür darkweb. İnsanın midesinin dayanmayacağı iğrenç resimler (parçalanmış ceset vb.), kiralık katiller, hackerlar, yasa dışı pasaport ve bilet satışları, kaçak silah ve u**şturucu satışları, kırmızı odalar (59 dakikalık bir işkence sonucu kurbanın acı içinde öldürülüp izletildiği bir oda) ve illegal olan her şeyi barındıran bir sitedir.

Neden 59 dakika?

Neden 59 dakika?
Onu ben de bilmiyorum. Araştırma için kırmızı oda'ya bilet alan bir blog yazarının yazdığı yazıyı dinlemiştim 59 dakika olduğunu blog yazarı söylüyordu. Kırmızı odalar hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak için videoyu izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı