Elektronik Darmoshark M3 ve N3 1199 TL

• Konuyu başlatan poe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 338
  • Görüntüleme 32B
Hocam simetrik istemiyorum ve M3 modeli elime büyük gelir Glorious Model D minus 1500 TL fiyatı var N3'ün sensörü daha iyi gloriousa göre açıkçası ne yapacağım çok kararsızım küçük elin zararları.

Glorious modelleri mouse camiasında dalga konusu, o kadar fazla gecikmeye sahipler ki rezalet resmen (Click+sensor).
Eğer hazirana kadar bekleyebilirsen M3 Mini'ler çıkış yapacaklar, Global'den çok daha ucuza almış olursun. M3 modeli büyük, N3 ise alt model sayılabilecek bir yapıda.
Eğer bütçeniz yeterse pulsar Xlite'nın global yeni modellerini alabilirsiniz.

Glorious modelleri mouse camiasında dalga konusu, o kadar fazla gecikmeye sahipler ki rezalet resmen (Click+sensor).
Eğer hazirana kadar bekleyebilirsen M3 Mini'ler çıkış yapacaklar, Global'den çok daha ucuza almış olursun. M3 modeli büyük, N3 ise alt model sayılabilecek bir yapıda.

Xliteın yeni modellerinin linkini atabilir misin hocam.

Xliteın yeni modellerinin linkini atabilir misin hocam.

Pembe olanı son çıkanı olması lazım hatırladığım kadarıyla.

Hocam yanlış anlamada Glorious Model D minus Wireless gecikme değerleri gerçekten iyi.
Sensörü de 3390 düzeyinde fena değil ama 3395 daha iyi tabii.

Arkadaşlar bu saticiya ne diyorsunuz sizce alınır mı?
Bana soracak olursan kesinlikle alınabilir ben deprem bölgesindeyim kargom'u bugün şubeden teslim aldım gerek mail gerekse instagram hesaplarından alınabilir e mail içinde en geç 1 saat içinde sorularıma yanıt verdiler bir de hediye yollamışlar.Tek kötü yanı telefon numaraları düşmüyor ama e mail üzerinden en az telefonda konuşurcasına destek alabiliyorsun bu yüzden kesinlikle öneriyorum orijinal kutu garantili ürün ve 10/10 müşteri memnuniyeti

Arkadaşlar takılma yaşayan tek ben miyim sürekli olmasa da 5 dakikada bir takılıyor, güncellemesini yaptım.

Seni birine yönlendireyim arkadaş bayağı mouse ile ilgili yazılımcılarla yazışma içerisinde Reddit'ini atacağım
ingilizce konuşabilirsin bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı