Elektronik Darmoshark M3 ve N3 1199 TL

• Konuyu başlatan poe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 338
  • Görüntüleme 32B
13 Nisan'da aldığım ve başta ve hala bence kullanması gayet keyifli olan Darmoshark M3'te bazı problemler yaşıyorum.

1- Ek'e koyduğum bölümde gıcırdama yaşıyorum aldığım günden beri ve başta düzelir dedim, düzelmedi.
2- CS ve benzeri oyunlar oynarken anlık sol tık da takılmalar yaşıyorum.

Bu problemler dışında herhangi bir problemim henüz olmadı hem garanti hem [email protected]'ye mailler attım dönüş bekleme halindeyim.

Dosya Ekleri

• adsız.png
    adsız.png
    50,3 KB · Görüntüleme: 51
13 Nisan'da aldığım ve başta ve hala bence kullanması gayet keyifli olan Darmoshark m3'te bazı problemler yaşıyorum.

1- Ek'e koyduğum bölümde gıcırdama yaşıyorum aldığım günden beri ve başta düzelir dedim, düzelmedi.

Bu problemler dışında herhangi bir problemim henüz olmadı hem garanti hem [email protected]'ye mailler attım dönüş bekleme halindeyim.

Dönüş yaptıklarında bildirir misin kral.

13 Nisan'da aldığım ve başta ve hala bence kullanması gayet keyifli olan Darmoshark M3'te bazı problemler yaşıyorum.

Dönüş yok değil mi? Ben de mail attım ama dönen kimse olmadı. İşaretlediğiniz yerde bende de boşluk var sanki tam oturmamış gibi bastırdığımda içe esneyip ses yapıyor. Ve takılmaları arada ben de yaşıyorum.

Dönüş yok değil mi? Ben de mail attım ama dönen kimse olmadı. İşaretlediğiniz yerde bende de boşluk var sanki tam oturmamış gibi bastırdığımda içe esneyip ses yapıyor. Ve takılmaları arada ben de yaşıyorum.

Henüz dönüş yok. Aynı problemleri yaşıyoruz.

Deneyimlerimi yazabilirim. Mouse geleli 2 gün oldu. Açıkcası abartıldığı gibi bir sensörü olduğunu düşünmüyorum. Viper mininin sensörü ve skatezi bu mousedan kat kat daha iyi. Boyut olarak bana fazla büyük geldi. Elim çok küçük değil ama değişik bir kambur yapısı var. Click kalitesi çok kötü. İade etmeyi düşündüm ama daha 2 gün olduğu için kendisiyle 1-2 ay uğraşacağım. Ama abartanlar kesinlikle mouse kullanmamış. Açıkcası ben kablosuz mouse kullanmak istiyordum ve ucuzda olsun istedim bunu aldım ama tavsiye etmem.

Deneyimlerimi yazabilirim. Mouse geleli 2 gün oldu. Açıkçası abartıldığı gibi bir sensörü olduğunu düşünmüyorum. Viper Mini'nin sensörü ve skatezi bu fareden kat kat daha iyi. Boyut olarak bana fazla büyük geldi. Elim çok küçük değil ama değişik bir kambur yapısı var. Click kalitesi çok kötü. İade etmeyi düşündüm ama daha 2 gün olduğu için kendisiyle 1-2 ay uğraşacağım. Ama abartanlar kesinlikle mouse kullanmamış. Açıkçası ben kablosuz mouse kullanmak istiyordum ve ucuzda olsun istedim bunu aldım ama tavsiye etmem.

Hocam yanlış anlama ama sensörü neye göre yorumluyorsun içinde bulunan sensör Viper Mini de bulunandan daha iyi sonuçta bu sensörü adamalr üretmiyor pixart üretiyor skatezler biraz kötü evet ama zamanla alışacaklardır 2 günlük deneyimle bu yorumu yapman yanlış Click kalitesi kötü değil içinde bulunan khail 8.0 Switch sert bir tıklama hissi vardır muhtemelen hiç kullanmadığın için bilmiyosun bende aynı farenin N3 modeli var şimdilik memnunum sensör olsun boyut ve tutul hissiyatı olsun küçük eller için ideal (N3 modeli) tek sorun yazılımla ilgili oda zamanlar çözülür diye düşünüyorum malzeme kalitesi eleştirilsede aman aman kötü bir şey yok mouse ilk geldiğinde pr 125Hz oluyor onu 1000 yapmayı unutma.

Hocam yanlış anlama ama sensörü neye göre yorumluyorsun içinde bulunan sensör Viper Mini de bulunandan daha iyi sonuçta bu sensörü adamalr üretmiyor pixart üretiyor skatezler biraz kötü evet ama zamanla alışacaklardır 2 günlük deneyimle bu yorumu yapman yanlış Click kalitesi kötü değil içinde bulunan khail 8.0 Switch sert bir tıklama hissi vardır muhtemelen hiç kullanmadığın için bilmiyosun bende aynı farenin N3 modeli var şimdilik memnunum sensör olsun boyut ve tutul hissiyatı olsun küçük eller için ideal (N3 modeli) tek sorun yazılımla ilgili oda zamanlar çözülür diye düşünüyorum malzeme kalitesi eleştirilsede aman aman kötü bir şey yok mouse ilk geldiğinde pr 125Hz oluyor onu 1000 yapmayı unutma.
Şuanda elimde 4 tane fazladan mouse var. Steel Series Rival , Bloody v7Ma, Razer Deathadder Chroma , Razer Viper Mini , Logitech Gg402 hyperion fury bu mouseların hepsini kullandım. 4 tanesi halen elimde bulunmakta. Deneyimim baya fazla bu konuda merak etmeyin. Mouseların switchlerinin kalitesini , markasını bilmem ben kullanış hissiyatı, konfor ve hızına bakıyorum. Kaydırma hızı, tutuş hissiyatı , tıklama kalitesi viper miniden oldukça düşük. Bu fiyatı almasının tek nedeni wriless olması bence. Bununla ilgili video yapıcam diğer mouse karşılaştırmaları ile birlikte o zaman tekrardan konuşalım.

Şu anda elimde 4 tane fazladan mouse var. SteelSeries Rival, Bloody v7ma, Razer DeathAdder Chroma, Razer Viper Mini, Logitech GG402 hyperion Fury bu farelerin hepsini kullandım. 4 tanesi halen elimde bulunmakta. Deneyimim bayağı fazla bu konuda merak etmeyin. Farelerin Switch'lerinin kalitesini, markasını bilmem ben kullanış hissiyatı, konfor ve hızına bakıyorum. Kaydırma hızı, tutuş hissiyatı, tıklama kalitesi Viper Mini'den oldukça düşük. Bu fiyatı almasının tek nedeni wriless olması bence. Bununla ilgili video yapacağım diğer mouse karşılaştırmaları ile birlikte o zaman tekrardan konuşalım.

Switch markası beni ilgilendirmez yazmıssın fakat o Switch'in kendine has özelliği o bazıları da öyle seviyor bu fiyatı almasının tek nedeni Wireless olması değil piyasadaki en üst sensörlerden birini bulundurmasıdır yumuşaklık istiyorsan gidersin Huano Blue takarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı