İnceleme Data frog gamepad

Türkiye'de ve Technopat üzerinde ilk incelemesini yapan benim arkadaşlar. Şu anda AliExpress üzerinde satışı devam etmekte ve ben 387 TL gibi gayet uygun bir fiyata almış bulunmaktayım.

IMG_20230822_112959.jpg

Ürün elime 9 günde ulaştı (5 günde Türkiye'ye girdi 4 günde kapıma geldi PTT Kargo tarafından)

IMG20230822112524.jpg

IMG20230822110604.jpg

Ürün Nintendo Switch Pro tasarımında ancak boyut olarak 9.nesil Xbox Controller ile aynı boyutta olmakla birlikte kol tam olarak 291 gr ağırlıkta. 1000 mAh bataryaya sahip ve joystick kısımlarında RGB değiştirilebilir ışıklar bulunmakta. Ayrıca kolun arkasında M1 ve M.2 tuşları da mevcut.

IMG20230822112449.jpg

Ek olarak titreşim sistemi kademeli olarak arttırılıp azaltılabilir ve renkleri keyfinize göre tek tuşla değiştirebilirsiniz. Kutu içeriği olarak çok dolu olmamakla birlikte gerekli malzemeler gönderilmiş ve ayrıca cihaz Type-C ile şarj olmakta ve Bluetooth desteği bulunmakta.

IMG20230822112234.jpg

IMG_20230822_112413.jpg

IMG20230822112259.jpg

Ölü bölge testini atıp kalitesini anlattıktan sonra incelemeyi bitireceğim.

IMG20230822110557.jpg

Malzeme kalitesi 10/10(elimi terletmedi ve joystick kısımlarında muazzam bir hissiyat mevcut)
Tuş hissiyatı 7/10 L1 l2 tuşlarının olduğu kısım pek umduğum gibi çıkmadı çok derin basmıyor tuş gibi.
Şarj 10/10 4-5 saat kesintisiz oynattırıyor
Bu fiyata bu ürün fazla onu söyleyeyim aşırı kaliteli F/P olarak çok üstün Türkiye'deki rakiplerinden.

Yeni hesap indirimi var onunla birlikte vergiyle 727 oluyor.
Eki Görüntüle 2137939
Deadzone var mı acaba varsa ne kadar var?
Benimkinde deadzone yok. Ürün fiyatını fazlasıyla hak ediyor sadece bir tık vergi şey ama yinede alınır bence. Beni fazlasıyla memnun etti düşündüğümden çok daha iyi ama son karar sizin bu bütçede pek bişey kalmadı herhalde olanlar ile karşılaştırın öyle alın.

Benimkinde deadzone yok. Ürün fiyatını fazlasıyla hak ediyor sadece bir tık vergi şey ama yine de alınır bence. Beni fazlasıyla memnun etti düşündüğümden çok daha iyi ama son karar sizin bu bütçede pek bir şey kalmadı herhalde olanlar ile karşılaştırın öyle alın.

Bu bütçede sahte DS4 var. F310 var. F710 var 1K civarı ama bir sürü kötü yorum gördüm, bu kollarla ilgili.
Paraya kıyıp 2200TL'ye Xbox 9.nesil mi alsam tam emin olamadım.
Yardımınız için teşekkürler.

Yeni hesap indirimi var onunla birlikte vergiyle 727 oluyor.
Eki Görüntüle 2137939
Deadzone var mı acaba varsa ne kadar var?
Herhangi bir deadzone yok. Ben aldım aşırı derecede memnunum. Kuzenimde aldı ondada deadzone çıkmadı almanızı öneririm gyro özelliği dahi var. Macro atayabiliyorsunuz. Arkadaki tuşları istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Turbo fonksiyon dahi var basınca kendisi çok fazla tıklamaya başlıyor. Kısaca öneririm.

Bu bütçede sahte DS4 var. F310 var. F710 var 1K civarı ama bir sürü kötü yorum gördüm, bu kollarla ilgili.
Paraya kıyıp 2200TL'ye Xbox 9.nesil mi alsam tam emin olamadım.
Yardımınız için teşekkürler.
8bitdo Ultimate C ya da Beitong Asura 2 Pro öneririm 1100 TL'ye.

8bitdo Ultimate C ya da Beitong Asura 2 Pro öneririm 1100 TL'ye.
8bitdo 1700tl hocam. Xbox 9.nesil 2199TL şu anda
Beitong 1159tl gözüküyor wireless olması hoşuma gitti bakıcam teşekkürler.

Herhangi bir deadzone yok. Ben aldım aşırı derecede memnunum. Kuzenimde aldı ondada deadzone çıkmadı almanızı öneririm gyro özelliği dahi var. Macro atayabiliyorsunuz. Arkadaki tuşları istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Turbo fonksiyon dahi var basınca kendisi çok fazla tıklamaya başlıyor. Kısaca öneririm.
Teşekkürler hocam. 700tl olması çok iyi bütçem açısından, daha iyisini bulamazsam onu alıcam gibi gözüküyor.

Aklıma gelmişken sorayım. Kolu Pc'ye takınca xbox kolu olarak mı algılıyor nasıl oluyor tuş olarak?

Son düzenleme:
Hocam ben o arkadaki iki tuşa nasıl komut atandığını anlamadım oyun içinden mi atadınız?

Teşekkürler hocam. 700tl olması çok iyi bütçem açısından, daha iyisini bulamazsam onu alıcam gibi gözüküyor.

Aklıma gelmişken sorayım. Kolu Pc'ye takınca xbox kolu olarak mı algılıyor nasıl oluyor tuş olarak?
Ultimate C 1.200 TL.

Türkiye'de ve Technopat üzerinde ilk incelemesini yapan benim arkadaşlar. Şu anda AliExpress üzerinde satışı devam etmekte ve ben 387 TL gibi gayet uygun bir fiyata almış bulunmaktayım.

Eki Görüntüle 1912357

Ürün elime 9 günde ulaştı (5 günde Türkiye'ye girdi 4 günde kapıma geldi PTT Kargo tarafından)

Eki Görüntüle 1912358

Eki Görüntüle 1912359

Ürün Nintendo Switch Pro tasarımında ancak boyut olarak 9.nesil Xbox Controller ile aynı boyutta olmakla birlikte kol tam olarak 291 gr ağırlıkta. 1000 mAh bataryaya sahip ve joystick kısımlarında RGB değiştirilebilir ışıklar bulunmakta. Ayrıca kolun arkasında M1 ve M.2 tuşları da mevcut.

Eki Görüntüle 1912362

Ek olarak titreşim sistemi kademeli olarak arttırılıp azaltılabilir ve renkleri keyfinize göre tek tuşla değiştirebilirsiniz. Kutu içeriği olarak çok dolu olmamakla birlikte gerekli malzemeler gönderilmiş ve ayrıca cihaz Type-C ile şarj olmakta ve Bluetooth desteği bulunmakta.

Eki Görüntüle 1912367

Eki Görüntüle 1912365

Eki Görüntüle 1912364

Ölü bölge testini atıp kalitesini anlattıktan sonra incelemeyi bitireceğim.

Eki Görüntüle 1912368

Malzeme kalitesi 10/10(elimi terletmedi ve joystick kısımlarında muazzam bir hissiyat mevcut)
Tuş hissiyatı 7/10 L1 l2 tuşlarının olduğu kısım pek umduğum gibi çıkmadı çok derin basmıyor tuş gibi.
Şarj 10/10 4-5 saat kesintisiz oynattırıyor
Bu fiyata bu ürün fazla onu söyleyeyim aşırı kaliteli F/P olarak çok üstün Türkiye'deki rakiplerinden.
Ölü bolgenin böyle olması imkansız, yanlış yapmışsınız gibi testi.

Data Frog önermem çünkü Epic Games ya da korsan oyunlarda algılamıyor, steamde ise ayar yapmanız gerekiyor tuş düzeni nintendo olduğu için. Benim önerdiğim 2 gamepadde de bu sıkıntıyı yaşamazsınız.

@Apeironn Valla hocam ben data frog kullanıyorum, memnunum ve hiçbir ayar yapamadan Epic Games'den de Steam'den de oyunları oynuyorum direk algılıyor.

Geri
Yukarı