Datayı 3G, Sesi LTE Yapmak

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Görselde görüğünüz gibi data ve voice diye ikiye ayrılıyor. Veriyi 3G, sesi LTE yapmak ve ya LTE'ye hız limiti koymak mümkün mü?

Screenshot_20180306-105204.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır mümkün değil.

Ne için istiyorsunuz bunu? Hız sınırlaması olabiliyordu sanırım ancak rootlanması gerekir cihazın.

Cihazın marka modeli nedir?

Hayır mümkün değil.

Ne için istiyorsunuz bunu? Hız sınırlaması olabiliyordu sanırım ancak rootlanması gerekir cihazın.

Cihazın marka modeli nedir?
S7 Edge.

VoLTE çok hoşuma gidiyor ama bir yandan paket aşırı hızlı oluyor gün içinde olduğum yerlerde, o bana sıkıntı çıkarıyor fazla hız. Paket limitsiz olsa var ya...

S7 Edge.

VoLTE çok hoşuma gidiyor ama bir yandan paket aşırı hızlı oluyor gün içinde olduğum yerlerde, o bana sıkıntı çıkarıyor fazla hız. Paket limitsiz olsa var ya...

Hangi operatörü kullanıyorsunuz? Genelde hem Android, hem de uygulamalar mobil veriyi az kullanmaya optimize edilir. Bu işte bir sıkıntı var gibi.

Benim de evimde 4G 100 MBps'ten aşağıya düşmüyor ancak kota manasında hiçbir sorun yaşamıyorum.

Hangi operatörü kullanıyorsunuz? Genelde hem Android, hem de uygulamalar mobil veriyi az kullanmaya optimize edilir. Bu işte bir sıkıntı var gibi.

Benim de evimde 4G 100 MBps'ten aşağıya düşmüyor ancak kota manasında hiçbir sorun yaşamıyorum.
Türk Telekom. Benim evimde 20-60 Mbit, okul civarında ise 55 Mbit oluyor.
Olabildiğince veri tasarrufu ayarladım zaten ama bazen yanlışlıkla bastığım video/programlar anında sonuna kadar yükleniyor.

Sinir oluyorum şu ülkenin internet altyapısına. 4G'si çok hızlı ayrı dert, sabit interneti çok yavaş o ayrı dert.

Yapılacak çok bir şey yok. İlla ki çözüm bulunur ama çok verimsiz çözümler olur.

Youtube üzerinden HD açmamasını ayarlayabilirsiniz o kadar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı