DaVinci Resolve ses kayması

YunUsta

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
DaVinci Resolve'da videoyu bu şekilde attığım zaman video başında ses kayması olmuyor. Video ilerledikçe ses kayması giderek artıyor, bunu nasıl çözebilirim?

1682946576479.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sorunu çözemedim ama alternatif bir yol buldum. CapCut video edit programına atıp videoyu kırpmadan çıktı alıyorum DaVinci Resolve'a attığımda düzeliyor.

Acaba diyorum ses sürücülerim mi güncel değil, bakıyorum videoyu çıktı aldıktan sonra bile ses kayması oluşuyor, sürücü güncelleştirmeside görünmüyor. Verdiğin taktik için sağ ol bu arada, bende Microsoft Clipchamp'te deneyeceğim aynısını. İşe yararsa geri buraya not düşerim.

Acaba diyorum ses sürücülerim mi güncel değil, bakıyorum videoyu çıktı aldıktan sonra bile ses kayması oluşuyor, sürücü güncelleştirmeside görünmüyor. Verdiğin taktik için sağ ol bu arada, bende Microsoft Clipchamp'te deneyeceğim aynısını. İşe yararsa geri buraya not düşerim.
İşe yaradı.

Son düzenleme:

İşe yaradı.

Bu olay projedeki frame kaymasından kaynaklanıyor. 1 hafta çözümünü bulmaya çalışsamda nafile henüz bulamadım.

Geri
Yukarı