Dayak yemek eziklik mi?

SraggzL

Decapat
1v1 kavgalarda falan dayak yemek sizce eziklik mi ben şöyle düşünüyorum özellikle okul çıkışı kavgalarında bire bir kavga edersin dayak yersin seni izleyenlere falan rezil olursun dalga muhabbeti olursun kafasındayım. Bunu kafamdan atmam lazım. İnşallah dediklerinizle beraber kafamdan gider ve hayatta bir şey daha kafamdan silmiş olurum yorumlarınızı bekliyorum.

Eziklik değildir, sadece güç göstergesidir. O kavgaya gitmek bile belli bir cesarettir.
Fakat kavgaya sebep olacak davranış, dövülen kişideyse evet ezikliktir.

Ama en büyük eziklik, masada alt edemediğini şiddet ile alt etmektir. Gereksiz kavgadan uzak durun, insanları takmanızı tavsiye etmem.

Yani bir bakıma haklısınız ama sizden çok daha güçlü birinden dayak yemek gene pek umursanmaz ama güç hemen hemen eşit ise evet eziklik olur misal bir örnek: 70 kilo adamdan dayak yemem 🤣 işte bu ciddi dalgaya alınacak bir konu (Anlayana).

Yani bir bakıma haklısınız ama sizden çok daha güçlü birinden dayak yemek gene pek umursanmaz ama güç hemen hemen eşit ise evet eziklik olur misal bir örnek: 70 kilo adamdan dayak yemem 🤣 işte bu ciddi dalgaya alınacak bir konu (Anlayana).
Her şey güçten ibaret olmaz, güçten ibaret olsaydı savaş cebeci kavgayı kazanırdı zaten, farz edelim 130 kilo bodybuildersiniz, 90 kilo boksörden dayak yemem diyorsunuz fakat durumlar hiç öyle değil, her şey güç değil. Ana olayı anlatacak olursam eğerki, birkaç serserinin düşüncesiyle değişecek bir konu değil bu. Dayak yemek meşrulaştırılacak bir olay değil zaten, güç veya tekniği geç bu hiçbir şekilde alaya alınamaz. Böyle düşünen kişiler 13 ünde sigaraya başlamış, belalı sokaklarda yetişen kişilerden ibaret. Bu gibi kişileri ciddiye almayın, aldırtmayın.

Eziklik değildir, sadece güç göstergesidir. O kavgaya gitmek bile belli bir cesarettir.
Fakat kavgaya sebep olacak davranış, dövülen kişideyse evet ezikliktir.

Ama en büyük eziklik, masada alt edemediğini şiddet ile alt etmektir. Gereksiz kavgadan uzak durun, insanları takmanızı tavsiye etmem.

O ilk başta yazdığınızı hayatıma sokmak istiyorum işte yani şunu kafama koymak istiyorum “her ne olursa olsun o kavgaya gir ister dayak ye ister dayak at önemli olan senin o kavgaya girmen cesaretidir karşımda güçlü biri olsa bile bunu yapmam lazım” hayatıma bunu sokmak istiyorum yani.

fight club izle sorunun cevabını en iyi şekilde alacaksın. Ama adam gibi, mesajı alarak izle.

İzleyeceğim aklımda!

Geri
Yukarı