Dayanıklı Gamepad Önerisi

Paister

Kilopat
Ben Logitech F710 model gamepad kullanmaktayım. Algılama, çabuk bozulma gibi problemleri yüzünden kaliteli birşey almak istiyorum. Beni en az 3-4 sene götürsün istiyorum. Biraz sert kullandığım için kırılmasını doğal buluyordum. Fakat bu mantıkla, PS4 kolunun da aynı şekilde kırılması gerekirdi. Şu anlık iki adet ürün buldum. Sizin bunlar dışında önerdiğiniz varsa lütfen belirtin.

STEELSERIES SSC69070 Steelseries Nimbus Wireless Controller

STEELSERIES Stratus XL-Windows + Android Kablousuz Gamepad

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben F310 kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım daha. Ben olsam Xbox kolu öneririm ama :)

Xbox kolunu sevmiyorum, sol analogun sol üstte olması en büyük sıkıntılardan bir tanesi. Yetişmiyor parmağım.

Neden Xbox kolu? Parmağım sol üst analoğa yetişmiyor. Sırf o yüzden Xbox One X yerine PS4 satın aldım.
İkinci ürün daha başarılı. Ayrıca biraz daha soft kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Ben Logitech F710 model gamepad kullanmaktayım. Algılama, çabuk bozulma gibi problemleri yüzünden kaliteli birşey almak istiyorum. Beni en az 3-4 sene götürsün istiyorum. Biraz sert kullandığım için kırılmasını doğal buluyordum. Fakat bu mantıkla, PS4 kolunun da aynı şekilde kırılması gerekirdi. Şu anlık iki adet ürün buldum. Sizin bunlar dışında önerdiğiniz varsa lütfen belirtin.

STEELSERIES SSC69070 Steelseries Nimbus Wireless Controller

STEELSERIES Stratus XL-Windows + Android Kablousuz Gamepad

Bende F710 kullanıyorum fakat bende bir sorun çıkmadı.Ama Xbox kolu al bence alacaksan.

PS4 kolunuz varsa onu PC'ye takabilirsiniz. Boşu boşuna yenisini almayın bence. PC'ye takınca ışığı kendiniz ayarlayabiliyorsunuz da. Dokunmatik kısım da mouse işlevi görüyor. Bende de F310 var ama PS 4 kolunu takıyorum genelde.
DS4Windows by Jays2Kings bu program ile PS 4 kolunuzu çalıştırabilirsiniz.

DS4'unuz varsa almanıza gerek yok. Bazı yazılımlarla kullanabilirsin fakat uyumluluk sorunu yaşaman muhtemel.

Xbox One S Controller oldukça kalitelidir. Analog altta üstte olması pek bir şey ifade etmiyor. Kısa sürede alışırsınız ki ben 3 dakikada alıştım.

DS4'unuz varsa almanıza gerek yok. Bazı yazılımlarla kullanabilirsin fakat uyumluluk sorunu yaşaman muhtemel.

Xbox One S Controller oldukça kalitelidir. Analog altta üstte olması pek bir şey ifade etmiyor. Kısa sürede alışırsınız ki ben 3 dakikada alıştım.

Kaliteli biliyorum ama parmağım yetişmiyor, yetişse bile ağrıtıyor. En iyisi sol altta olması. DS4 yazılımını bir deneyeyim.

İlk defa sizden duyuyorum yetişmediğini orada olması normalde daha rahat kullanım sunuyor. Denemediyseniz deneyin, denediyseniz yapacak bir şey yok DS4 kullanırsınız. Dediğim gibi tuşları Xbox Controller gibi algılıyor. Uyumsuzluk yaşayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı