Days Gone alınır mı?

w0unch

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 5600
NVIDIA GeForce RTX 3060 V2 12 GB
TUF GAMING A520M-PLUS (AM4)
CORSAIR VENGEANCE 8x2 3200 MHZ
WD BLUE SN570 500GB
WD BLUE 1TB
FSP HV PRO 550W
FSP CMT211
ASUS VG279Q1A 165 HZ 1MS
ID COOLING SE 214 XT
CORSAIR NIGHTSWORD RGB
ALTEC LANSING ALGK8614GR
RAZER BLACKSHARK V2
Days Gone Steam'de şu an 108 TL parasını hak ediyor mu ve alınır mı?

Alınır severek oynuyorum, Steam hesabımda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Jedi_masterr mesela 108 TL'ye satın alınabilecek hikâyeli oyun söyler misiniz? Konu sahibinin sorusuna gelecek olursak da oyundan çok bir beklentiniz olmasın, alınabilir. Oyun acemi ekibin elinden çıkmış, yapılan acemiliklere rağmen oyun idare edebilecek bir düzeyde ve oyunda çok fazla hikâye çeşitliliği yok. Oyun çoğu zaman aynı mantıktaki görevleri yaptırıyor ve ana göreve ulaşabilmek için de dünya kadar yan görev yapmanız gerekiyor. Ubisoft oyunu tadında oynarsanız, bence alınabilecek düzeyde oyun. Bir oturuşta uzun saatler boyunca oynanabilecek oyun olduğunu sanmıyorum. Bir oturursunuz, günlük 1-2 saat oynar. Sonra muhtemelen kapatırsınız, daha fazlasına dayanabileceğinizi sanmıyorum.

Enis Kirazoğlu'nun inceleme videosunu izledim çok olumlu gelmedi bana almayacağım sanırım.

@w0unch bence Enis Kirazoğlu'nun gömdüğü kadar kötü oyun değil. Çok iyi oyun olduğunu söyleyemeyiz ancak fiyatına göre ideal gözüyle bakılabilir. Açık dünya oyunu arayanlar varsa bu oyunun birebir olduğunu düşünüyorum. Açık dünyası fena değil, oyunun tek sıkıntısı şu ki oyun tekdüze yani oyunda çok bir çeşitlilik yok. Mesela belli bir yere kadar düşmanların silahı olsun, hep aynı silahla saldırıyorlar. İsterdim ki oyunda silah çeşitliliği olsun ama yok. Muhtemelen aceleye getirilmiş bir oyun olsa gerek. Biraz üstünde durulsaymış, harika bir oyun olabilirmiş.

@w0unch bence Enis Kirazoğlu'nun gömdüğü kadar kötü oyun değil. Çok iyi oyun olduğunu söyleyemeyiz ancak fiyatına göre ideal gözüyle bakılabilir. Açık dünya oyunu arayanlar varsa bu oyunun birebir olduğunu düşünüyorum. Açık dünyası fena değil, oyunun tek sıkıntısı şu ki oyun tekdüze yani oyunda çok bir çeşitlilik yok. Mesela belli bir yere kadar düşmanların silahı olsun, hep aynı silahla saldırıyorlar. İsterdim ki oyunda silah çeşitliliği olsun ama yok. Muhtemelen aceleye getirilmiş bir oyun olsa gerek. Biraz üstünde durulsaymış, harika bir oyun olabilirmiş.

Optimizasyon sorunundan bahsediyor mesela videoda. Şu an ne durumda optimizasyon düzeltildi mi şu anki sistemimle rahat bir şekilde oynarım diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı