Days Gone alınır mı ?

299412

Hectopat
Steam'de 296 TL'ye düşmüş. İki seçeneğim var: Days Gone alacağım veya 300 TL'ye Metro Exodus + STAR WARS Jedi: Fallen Order + Doom Eternal alacağım. Hangisini seçeyim veya önerdiğiniz başka oyun var mı ?

Biraz geç kalmışsınız hocam bayağı zam yemişler fakat bence çok oyun almaya bakın önce.
Evet maalesef. önceden oyun almak umrumda değildi CS, LoL falan oynuyordum. Single oyunlar oynamaya yeni başladım ve maalesef Steam kuru dolar oluyor o yüzden 20 Kasım'a kadar imkanım oldukça almaya çalışıyorum. Days Gone atmosferini merak ettiğim için sorayım dedim.

Steam'de 296 TL'ye düşmüş. İki seçeneğim var: Days Gone alacağım veya 300 TL'ye Metro Exodus + Star Wars Jedi: Fallen order + Doom Eternal alacağım. Hangisini seçeyim veya önerdiğiniz başka oyun var mı?

Oyunu 65-70 saat oynamışımdır şöyle diyeyim oyunun başında silahlarımız güçsüz olduğundan zorlanmamız oyunu gerçekten güzel kılıyor sonradan silahlarımız güçlendikçe oyun daha basitleşiyor insanlarla çatışmak aşırı basit bu yüzden sürü anca bizi zorlayabiliyor oyun bittiğinde ise yapacak hiçbir şey kalmıyor görevlere gelirsek yan görevler çoğunlukla birbirine benzer ama ana görevler güzel denebilir. Ara sıra girip sürü kesmek ve kafa dağıtmak için alınır bence.

Geri
Yukarı