Days Gone alınır mı ?

Metro Exodus + STAR WARS Jedi: Fallen Order + Doom Eternal daha mantıklı, Days Gone o parayı hak etmiyor.

Hocam oyunu oynamadım kesin fikrim yok sadece oyunun videolarını izledim ve incelemeleri okudum hoşuma gitti Steam'den alacaktım fakat Kinguin'de 180 TL'ye düştüğünü gördüm oradan aldım.

Sağ olun hocam Valorant'a VP yatırıcaktım kalan paramla Days Gone alacaktım ama fikrimi değiştirdim sadece RDR 2 alacağım Nays ile cok uyguna geliyor.

Sağ olun hocam Valorant'a VP yatırıcaktım kalan paramla Days Gone alacaktım ama fikrimi değiştirdim sadece RDR 2 alacağım Nays ile cok uyguna geliyor.
RDR2 düşünüyorsanız kesin almanızı öneririm geçen gün ben de Steam'den 460TL ye satın almıştım ne kadara geliyor Nays ile birlikte ?

RDR2 düşünüyorsanız kesin almanızı öneririm geçen gün ben de Steam'den 460TL'ye satın almıştım ne kadara geliyor Nays ile birlikte?

370'e steamdada 90 TL var 300'e almıs olacağım.

Hocam bu tür sitelerin olayı nedir? Neden Steam fiyatının bu kadar altında oyun satılıyor? Ayrıca kodu aktifleştirip steamden alınca steamin kendi içinden almışız gibi hep bizde mi kalıyor?

Ucuzken alıp stokluyorlar sonra pahalıya satıyorlar olay bu.

Evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı