Days Gone alınır mı?

Alınır, zombili mombili açık dünyada zombi yakıp sürü katletmek zevkli oluyor. Ucundan da idare eden karakterleri ve hikayesi de var, benim ilgimi çekmişti.

Ancak bazı yönlerde çok tekrara düşüyor. Bu fiyata alınıp oynanır.

Alınır, zombili mombili açık dünyada zombi yakıp sürü katletmek zevkli oluyor. Ucundan da idare eden karakterleri ve hikayesi de var, benim ilgimi çekmişti.

Ancak bazı yönlerde çok tekrara düşüyor. Bu fiyata alınıp oynanır.

Peki hocam başka önerebileceğiniz hikayeli bir oyun var mı?

Peki hocam başka önerebileceğiniz hikayeli bir oyun var mı?

Hocam Doom 2016 ve Eternal'ı öneririm, bu fiyata onlar da kaçmaz. %500 ihtimalle zam yiyeceklerdir.

Onun dışında Control Ultimate Edition ve Alan Wake oyununu içeren bir paket var, o da uyguna onu da alabilirsiniz. Arkadaşınız varsa A Way Out alabilirsiniz ve parkur oyunlarını seviyorsanız Mirror's Edge'in iki oyununu da alabilirsiniz.

Dead Space 2-3 var onu da alabilirsiniz, ilk oyunun remake hali indirime girdi ve çok pahalı olduğu için onu önermedim. Almadıysanız Resident Evil Village ve 7 olabilir, Fallout 3-4 ve New Vegas oyunlarını da öneririm.

Hanxgame'de 120TL'ye Days Gone var ve kartımda 220TL var, sizce alınır mı? 120TL'ye değer mi, oynatır mı yani?

Hanxgame in guvenli oldugunu pek sanmıyorum en ucuz İtemsatış'ta vardi baktigimda.

Hanxgame in guvenli oldugunu pek sanmıyorum en ucuz İtemsatış'ta vardi baktigimda.

eTail diye bir site var GoW, Days Gone ve Spider-Man Remastered bayağı ucuza geliyor ama güvenirliliğinden şüpheliyim olmazsa Papara'dan 329 TL'ye GoW Steam'den de Spider-Man'i alırım.

eTail diye bir site var GoW, Days Gone ve Spider-Man Remastered bayağı ucuza geliyor ama güvenirliliğinden şüpheliyim olmazsa Papara'dan 329 TL'ye GoW Steam'den de Spider-Man'i alırım.

Stok yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı