Days Gone birkaç saatten sonra sıkar mı?

Ben oyunu biraz youtube üzerinden izledim (3-4 bölüm) açıkçası hikaye haricinde oyun tekrara düşüyor gibi geldi. Oynanış olarak bir şey diyemem (kendim oynamadığım için) ama mekanikleri iyi gibiydi. İndirimden aldıysanız devam edin derim. 55 TL gibi bir fiyatı vardı.
Yok 108,57 TL fiyatı 55 TL olsa bu konuyu açmazdım.

Hocam bitirdikten sonra açık dünya da yapılacak aktivite var mı DL1 tarzı gibi? Ben DL1 i hiç yan görev yapmadan 20 saatte bitirdim sonra 70 saat yan görev yaptım hem de gezdim.
Var fakat hepsi aynı şey. Git şuradaki sürüyü temizle git şurayı yak git şu haydutları temizlenin ötesinde yan görev veya yan içerik yok. 70 saat oynatacak kadar fazla değiller. 50-60 saatte oyunu %100 yaparsın.

İndirimden aldıysanız devam edin derim. 55 TL gibi bir fiyatı vardı.
İndirimlerde hiçbir zaman 55TL olmadı. Bir GreenManGaming'de şu an 55TL gibi gözüküyor fakat o sitede Türkiye'ye satış yapmıyor.

Adam size oyun sıkar mı sıkmaz mı demiş 2.1 saate iade edebilir miyim dememiş soruyu doğru düzgün okuyun.
İade edemiyor olsaydı bunu demem yanlış olmazdı dememem yanlış olurdu. Ben edemez diye bildiğim için söyledim. Onlarda beni düzeltti. Konu sahibi çıkıp bir şey demiyor size neden battı?

Geri
Yukarı