Days Gone PC almaya değer mi?

Ben Days Gone'ı çok seviyorum PS'te bitirdim ve kesinlikle hakkı yenen bir oyun. Motor kişiselleştirmek, karakterin gelişimini her aşamada hissetmek ve müthiş hikayesi her oyunun becerebileceği şeyler değil fakat bence de 280TL etmez, indirim beklenmeli.
Not: Bana göre hiçbir oyun 280TL etmemeli zaten. Bu oyunu da PS indirim günlerinde 80liraya falan almıştım.

Kesinlikle değmez hocam. 100 TL altı olursa düşün, 50 TL altı olursa kesin al. 280 verilmez.

Sizin dediğiniz fiyatlara düşmesine daha çok var belkim yıl sonu falan olur oda belkim 250 TL altına düşünce direk alacağım oyunu önerileriniz için teşekkür ederim sevdiğim bir tarz.

Ben bitirdim hikayesi efsane grafikler de iyi pişman olmazsıniz PS4'te bitirdim.

Bende sizin gibi düşünüyorum ançak birçok oynayan içime kurt düşürüyor kararsız kaldım sevdiğim bir tarz internetten videolarına baktım güzele benziyor +PC çıkış nasıl olacak onu bilene bilmiyoruz sonuçta PS4 sorunlu çıkmış bir oyun PC de nasıl olur orası muamma bu ay sonunda almaya planlıyorum ben.

@volkankelebek

Steam'de Horizon Zero Dawn'ı 67 TL'ye almış biri olarak bu oyunun bu kadar etmeyeceğini düşünüyorum. Beklediğim oyunlardan biriydi ancak konsolda deneyimleyen çoğu kullanıcı da size benzer şekilde cevap verecektir ki Steam fiyatı yüksek. Aceleniz yoksa beklenebileceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı