Days Gone PC almaya değer mi?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Başlıkta belirtiğim gibi Days Gone PC sürümü 280 TL. Oyunu oynayanlar görüşlerini belirtebilir mi? Bu tarz oyunları severim bir de oyunu oynayanların görüşünü almak istiyorum.

Oyunu denemiştim. Uzun süre oynamadım. Kesinlikle değmez. Daha ucuza aynı temada alternatifleri mevcut. Zaten incelemeleri de pek iç açıcı değil. Yapımcı firma ikincisini de çıkarmak istiyormuş ama Sony izin vermemiş.
Oyunda tek güzel şey motosiklet sürme mekaniği. Hikayesi de klişe.

Oyunu denemiştim. Uzun süre oynamadım. Kesinlikle değmez. Daha ucuza aynı temada alternatifleri mevcut. Zaten incelemeleri de pek iç açıcı değil. Yapımcı firma ikincisini de çıkarmak istiyormuş ama Sony izin vermemiş.
Oyunda tek güzel şey motosiklet sürme mekaniği. Hikayesi de klişe.
Daha ucuza aynı temada alternatiflerinden birkaç örnek verir misiniz?

Ben oynayıp bitirdim konsolda. The Walking Dead dizisini bitirdiğim dönem oynuyordum. Daryl Dixon gibi motoruma atlayıp o atmosfere kaptırıp gidince keyifli gelmişti bana. Tabii oyunun çok eksik yanları da var, güzel hissettirdiği yaptığı yanları da var. Bana kalırsa acele etmeyip indirim dönemi bekleyin derim.

Bende oynamak istiyordum bu oyunu ancak YouTube'dan izlediğim incelemelere ve oynayan arkadaşların dediklerine göre 280 TL değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı