Days Gone PC almaya değer mi?

Hocam oyunu oynadım ve ben sevdim. Eksiklikleri var mıydı vardı ama gene de hoştu oyun. Özellikle üstünüze birkaç yüz tane zombi geldiğinde daha güzel oluyor. Hikaye kopuk çünkü adamlar Online yapacaklardı ama yapamadıklarından hikaye kopuk kaldı. FPS dropları vardı oyunda ama güncellemeler ile bayağı çözüldü. Benim tavsiyem indirimde alınabilecek oyunlardan ki zira RDR2 bile 270 TL bile verilmez çünkü bir oyunun maksimum fiyatı 100-150 TL olmalı. Bu türü seviyorsanız oynayın bu oyunu.

Son düzenleme:
Yüzde 60-70 indirimle belki. PlayStation'a özel çıktı diye şişirilmiş vasat bir oyun bu. Hajimari no Kiseki Steam'e gelirse önsiparişte 500 lira veririm buna indirimde 80 lira vermem.

PS4 üzerinden oynadım bence değmez.
Eğer o kadar para çıkması koymassa git indirimden RDR2 al.

RDR 2 var oynadim.
Days Gone Steam alındığı zaman 280 TL ançak bursagb gibi sitelerde 240TL bulunuyor ançak halen daha kararsızım şu anda almak isteyenler oradan alsında 40 TL daha ucuz.
Tamamdır oyunu satin aldım en sonu yardımlar için sağ olun.

Son düzenleme:
RDR 2 var oynadim.
Days Gone Steam alındığı zaman 280 TL ançak bursagb gibi sitelerde 240TL bulunuyor ançak halen daha kararsızım şu anda almak isteyenler oradan alsında 40 TL daha ucuz.
Tamamdır oyunu satin aldım en sonu yardımlar için sağ olun.

Oyun hikayesi o kadar bağlamasa da çoğu zaman, oyuna kafa dağıtmalık girilebilir. Özellikle birkaç yüz taneden oluşan zombi sürüsü çok eğlenceli. Size iyi oyunlar ve hayırlı olsun.

Geri
Yukarı