Days Gone vs Death Stranding vs Resident Evil 2

3 oyunu da almayı çok istiyorum ama sadece 1 tanesini alabilirim. Hangisini alayım? Oyun süresi de önemli, para verip 5-6 saatte bitmemeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2 veya Cyberpunk 2077'yi de seçenekleriniz arasında tutabilirsiniz.
Death Stranding çok spesifik bir kitleye hitap ediyor. Bir nevi kargoculuk simulatorü ama çok geliştirilmiş hali
Days Gone ise ortalama, hatta ortalama üstü sayılabilecek keyifli bir oyun.
Resident Evil 2 hakkında çok bir görüşüm yok.

RDR2 veya Cyberpunk 2077'yi de seçenekleriniz arasında tutabilirsiniz.
Death Stranding çok spesifik bir kitleye hitap ediyor. Bir nevi kargoculuk Simulator'ü ama çok geliştirilmiş hali
Days Gone ise ortalama, hatta ortalama üstü sayılabilecek keyifli bir oyun.
Resident Evil 2 hakkında çok bir görüşüm yok.

RDR2 ve Cyberpunk sistemim kaldırmaz yoksa direkt RDR2 alırdım.

Oyundaki amacınız post-apokaliptik bir evrende yer altı şehirlerini birbirine bağlamak. Bunu da şehirlere kargo ulaştırarak yapıyorsunuz. Oyunda ayrıca kamyon, motor, uçan kurye gibi araçlar da kullanabiliyorsunuz.

O zaman önce Death Stranding alayım sonra kış indirimi var sanırım onda da Days Gone indirime girerse onu alırım.

Ben 3 oyunuda oynayıp bitirdim o üçü arasında bir tek Days Gone'ı 2 kere bitirdim Death Stranding beni çok baydı 2-3 saatten sonra Resident Evil ise polis istasyonundan çıkıyorsun laboratuvar gibi bir yere gidiyorsun orası çok bayıyor en iyisi Days Gone bence.
Motor ile yanlamakta çok zevkli :D ara gaz kesici motor sürmekten çok zevk aldım.

Geri
Yukarı