Uncharted vs Days Gone + Cyberpunk +Death Stranding DC

RAM
corsair Vengeance 8+8 3000mhz ram
SSD veya HDD modeli
sandisk 120GB SSD ve Seagate Barracuda 1TB HDD
Ekran kartı
GTX 1060 6 GB
Anakart
gigabyte a320mh
İşlemci
ryzen 5 1600af
Uzun süredir beklediğim Uncharted sonunda Steam'e geldi fakat ona vereceğim fiyata 3 oyun alabiliyorum. Days Gone+ Cyberpunk+ Death Stranding DC. Death Stranding'in normal olanını bitirmiştim aldığım için 50 küsur TL'ye alabiliyorum. Uncharted 4 ilk çıktığında hiç izlemedim bir gün oynarım diye ve o şans sonunda geldi. Sizce ne yapmalıyım? Bir oyuna 330TL mi vermeliyim? Yoksa o paraya 3 oyun mu almalıyım? Bir de bu söylediğim oyunları sistemim kaldırır mı? 1080p de kaç FPS alırım?

Uncharted almanızı önermem. Denildiği kadar başarılı bulmuyorum. Death Stranding zaten oynamışsınız o yüzden onu geçiyorum. Days Gone pek iyi bir oyun değildir ama zombi temasını kullanan en iyi oyunlardandır. Cyberpunk ise bana göre bu listedeki en iyi oyun. Bence Cyberpunk + Days Gone gitmeniz daha mantıklı olur. Sisteminiz ise bu listedeki tüm oyunları kaldırır. Sizle neredeyse aynı sisteme sahibim ve Uncharted hariç diğer hepsini denedim ve gayet rahat oynayabildim. Sadece Cyberpunk sistemi biraz zorladı ama oynanmayacak kadar değil.

Cyberpunk ve Days Gone iyi oyunlar. DS Director's Cut'a ben 80 lira vermiştim yine o civarlardaysa verilir. Uncharted çok pahalı.

Days Gone kategorisinde başı çeken oyunlardan. Fiyatını hak ediyor bence. Ki zaten Sony kalitesini şüphesiz hissedersiniz.

Cyberpunk 2077 de güzel güncellemeler aldı, çok da güzel indirime girdi. En alınası oyun bence CP 77. Zaten o indirimi görünce hemen aldım, yüksek grafik kalitesinde oynamasam bile bana şu an çok zevk verdi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Death Stranding için bir yükseltme yapmanıza gerek yok. Onun yerine bütçede belki tercih değişikliği ya da artışa giderek Bannerlord alabilirsiniz, tabii ilginizi çekiyorsa oyun. Bu indirim bittikten sonra zamlı fiyattan alınacak gibi duruyor. Resmi olarak duyuruldu zaten, tam sürüm sonrası zam geliyor.

Days Gone kategorisinde başı çeken oyunlardan. Fiyatını hak ediyor bence. Ki zaten Sony kalitesini şüphesiz hissedersiniz.

Aslında Days Gone isteyerek almıyorum o fiyata başka oyun bulamadım. Oyunun sadece mekanını sevdim o ormanda gezmek falan. Onun dışında koşan zombiler favorim değildir.

Death Stranding için bir yükseltme yapmanıza gerek yok. Onun yerine bütçede belki tercih değişikliği ya da artışa giderek Bannerlord alabilirsiniz, tabii ilginizi çekiyorsa oyun. Bu indirim bittikten sonra zamlı fiyattan alınacak gibi duruyor. Resmi olarak duyuruldu zaten, tam sürüm sonrası zam geliyor.

DS yerine TWD oyunlarının hepsinin olduğu paketi almak istiyorum.

O zaman Days Gone ve Cyberpunk alacağım. İndirime girdiği zamanda The Walking Dead: The Telltale Definitive Series alırım. Days Gone ve Cyberpunk sistem high ayarda kaç FPS verir?

Yeni konular

Geri
Yukarı