Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Arkadaşlar, Days Gone'da çanta kapasitesi yetersiz gelmeye başladı. Bazı ürünleri çantam çok dolduğundan dolayı alamamaya başladım. Bu oyunda çanta kapasitesi nasıl arttırılır? Üretim mi yoksa yetenek yoluyla mı oluyor? Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

Çözüm
@Scaryo 'nun dediği gibi motora yükseltme yaptığınız yerde açılıyor çanta yükseltmeleri, ilerleyen kısımlarda iki çanta koyabiliyorsunuz motora. Onun dışında envanter yükseltmelerini de yapabilirsin yeteneklerden.
Envanterinizdeki alan miktarı, yararlı beceriler kazanarak artabilir. Bu ağırlığı taşıyın. Bu, hayatta kalma kategorisinin dördüncü seviyesinin yeteneğidir. Bu, kilidini açmak için önce survival (Hayatta kalma) kategorisinin önceki seviyelerinden rastgele seçilmiş 6 beceri edinmeniz gerektiği anlamına gelir.

Envanterin kapasitesinin arttırılması aşağıdakilerle ilgilidir:

Deacon 20 parçaya kadar hurda taşıyabilir. Bu, motosikletinizin onarımı veya yakın dövüş silahlarının onarımı gibi eylemlerin sonraki hurda birimlerini hızlı bir şekilde kullanabilmesinin büyük bir yardımcısıdır. Aynı şey Tatar yayı cıvataları için de geçerlidir.

Patlayıcılar, yani molotof kokteylleri, frag bombası ve boru bombası. Deacon şu andan itibaren bu öğelerin her birine 6 sahip olabilir.

Tuzaklar ve bu nedenle, özellikle, yakınlık bombası. Bu durumda, her bir tuzağın en fazla 6 parçasını da taşıyabilirsiniz.

Ayrı bir konu, taşıyabileceğiniz mevcut mühimmat miktarıdır. Bu durumda, tamamen farklı bir yeteneğin kilidini açmanız gerekir. (Up the Ante) Bu, çeşitli kategorilerdeki beşinci seviyenin yeteneğidir. Bu becerinin kilidini açmak, daha fazla cephane taşımanıza ve stoklarını yenilemek için bir motosikletteki kamplara veya cephane çantalarına geri dönme sorununu azaltmanıza izin verecektir.
ALINTIDIR.

@GamePolice dostum, bana ChatGPT cevabı lazım değil. ChatGPT'ye yazdırmasını ben de biliyorum fakat oyunu oynayan kişilerin fikrini ve deneyimini almak istiyorum. Bilgin yoksa yorum yazma, şunu yapmak zor olmamalı. @Metin Eren Türkmen siz galiba oyunu oynuyordunuz, bir bilginiz var mı?

Arkadaşlar, Days Gone'da çanta kapasitesi yetersiz gelmeye başladı. Bazı ürünleri çantam çok dolduğundan dolayı alamamaya başladım. Bu oyunda çanta kapasitesi nasıl arttırılır? Üretim mi yoksa yetenek yoluyla mı oluyor? Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

Hocam oynayalı bayağı oldu fakat yetenekler kısmından bir şeyler açmanız gerekiyor diye hatırlıyorum skill kasmanız gerek yani.

@Metin Eren Türkmen anlıyorum. Mesela yakın dövüş silahımı tamir etmek için fazlasıyla hurda biriktirmem gerekiyor ancak maksimum 10 tane hurda taşıyabiliyorum. Bunu da mı bu şekilde arttırabilirim?

@Metin Eren Türkmen anlıyorum. Mesela yakın dövüş silahımı tamir etmek için fazlasıyla hurda biriktirmem gerekiyor ancak maksimum 10 tane hurda taşıyabiliyorum. Bunu da mı bu şekilde arttırabilirim?
Taşınabilir maksimum hurda sayısı da yeteneklerdeki yapılan bir yükseltme ile 20 yapılabiliyordu diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı