Dayz alınır mı?

Selam hocam, dün aldım ve bugün indirmiştim. 3 saati devirdim. Arkadan öğreten arkadaşım vardı tabii ki. Oyun fazlasıyla detay içeriyor, bu hoşuma gitti. Bu detayları tek tek sayamam ama topluluk rehberlerine göz atın. Bunun dışında ilk gözüme çarpan yakın dövüş silahlarıyla combata girmek oldu... Maalesef beklediğim hazzı alamadım. Çok geride kalmış, vurduğun belli olmuyor yani vuruş hissiyatı yok gibi bir şey. Bunun dışında ateşli silah henüz kullanamadım. İletişime geçebilmek güzel karşıdakiyle, yazılı ya da sesli farketmiyor. 2023 yılına göre mekanikleri vasat fakat, verdiği zevk değişken şu anda emin değilim. İade etmeyeceğim kesin.

Kısaca açıklayacam dayz daha survival ,daha pvp, daha eski oyun motoru, daha fazla rp içeren bir oyun ve solo önermiyorum ama temanın hastası iseniz alabilirsiniz .
SCUM daha eğlence , daha fazla loot raidleme''başkasının eşyalarını çalma'' , daha fazla rust yine pvp bayağı var , daha iyi grafik , daha ucuz. Scum indirim döneminde 27 lira filan oluyor ,oyuna göre bedeva kesin denenmeli fiyattan dolayı arkadaşınızla da oynayabilirsiniz. Bu tarz detaylı oyunları solo öğrenmek biraz zor Laii adlı yayıncının discord kanalından yardım alabilirsiniz.

Selam hocam, dün aldım ve bugün indirmiştim. 3 saati devirdim. Arkadan öğreten arkadaşım vardı tabii ki. Oyun fazlasıyla detay içeriyor, bu hoşuma gitti. Bu detayları tek tek sayamam ama topluluk rehberlerine göz atın. Bunun dışında ilk gözüme çarpan yakın dövüş silahlarıyla combata girmek oldu... Maalesef beklediğim hazzı alamadım. Çok geride kalmış, vurduğun belli olmuyor yani vuruş hissiyatı yok gibi bir şey. Bunun dışında ateşli silah henüz kullanamadım. İletişime geçebilmek güzel karşıdakiyle, yazılı ya da sesli farketmiyor. 2023 yılına göre mekanikleri vasat fakat, verdiği zevk değişken şu anda emin değilim. İade etmeyeceğim kesin.
Oyunun en zayıf kısmı yakın dövüş eğer silahlı çatışmaya girerseniz oyunun ne kadar eğlenceli olduğunu fark edeceksiniz.

Geri
Yukarı