DayZ ve Fallout 76 alınır mı?

Fallout 76 kötü oyun alınmaz DayZ'de 30 TL'den fazla etmez eski oyun DayZ yerine SCUM alabilirsin.
SCUM ile DayZ in arasında çok fark var ve SCUM ilgimi çekmiyor.
Fallout 4'ü sevdiysen Fallout 76 alınır. DayZ ise hayatım boyunca oynamayacağım oyunlardan biri.
Fallout serisinin hastasıyım. Tek oynamadığım Fallout oyunu ise 76

DayZ ve Fallout 76 alınır mı, alınmaz mı? Nedenleri ile belirtirseniz sevinirim.

DayZ çok sevdiğim bir oyundur. 900 Saat oynadım Steam'den.
Arkadaşlarla 6 kişi sürekli oynarız zaten düzenli güncelleme alan bir oyun ve oyuncu sayısıda yüksek seviyede.
İndirime girmeden almayın ama çünkü indirimsiz fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.

DayZ çok sevdiğim bir oyundur. 900 Saat oynadım Steam'den.
Arkadaşlarla 6 kişi sürekli oynarız zaten düzenli güncelleme alan bir oyun ve oyuncu sayısıda yüksek seviyede.
İndirime girmeden almayın ama çünkü indirimsiz fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.
1643384372598.png

Banada güzel geldi. İncelemelere baktığımda da 100 saat altı görmedim. Oyunda hayatta kalma ve PVP üzerine kurulu sanırım. Alacağım sanırım, ama tek kişi oynayacağım

Eki Görüntüle 1286100

Bana da güzel geldi. İncelemelere baktığımda da 100 saat altı görmedim. Oyunda hayatta kalma ve PvP üzerine kurulu sanırım. Alacağım sanırım, ama tek kişi oynayacağım

Tek kişi oyunu öğrenmek çok zor olacaktır sizin için.
Oyunu öğrenene kadar açlıktan, hastalıktan çok kez ölebilirsiniz ama bence öğrendikten sonra çok saracaktır.
Official sunucularda hiçbir zaman oynamayın kesinlikle çünkü, hile çok fazla kesinlikle karşınıza hile gelecektir. Community Vanilla sunucularda oynayın.
Eki Görüntüle 1286100

Bana da güzel geldi. İncelemelere baktığımda da 100 saat altı görmedim. Oyunda hayatta kalma ve PvP üzerine kurulu sanırım. Alacağım sanırım, ama tek kişi oynayacağım

Şu an fark ettim de 24 euro bizde 350TL gibi bir fiyat yapıyor. Çok korkunç rakam :D
Ben 50TL'ye almıştım.

Geri
Yukarı