DC sunucusuna girerse IP adresim tehlikeye girer mi?

yusufiii

Femtopat
Daha fazla  
Discord'daki bir grubun Aternos'daki Minecraft sunucusuna gireceğim IP adresim tehlikeye girer mi? Daha önceden böyle bir olay olduğunu duymuştum.

Discord'daki bir grubun Aternos'daki Minecraft sunucusuna gireceğim IP adresim tehlikeye girer mi? Daha önceden böyle bir olay olduğunu duymuştum.
Aternosda muhtemelen birşey olmaz lakin eğer bir sunucuya girerseniz sunucu sahibi sizin IP adresinizi görebilir (MC). IP adresinizle birşey yapamazlar sıkıntı etmeyin.

IP adresine bir şey yapamazlar rahat ol.
DDoS saldırısı yapabilirler. Ama kim neden yapsın. 😅

Eğer Minecraft sunucularına girersen IP adresini görebilirler. IP adresin tehlikeye girmez.

Dinamik nasıl yapacağız abi onu çok bilmiyorum da güvenliğimi arttıracaksa yapmak isterim sende yardımcı olacaksan eğer.

Dinamik nasıl yapacağız abi onu çok bilmiyorum da güvenliğimi arttıracaksa yapmak isterim sende yardımcı olacaksan eğer.
Eğer statik IP almadıysanız dinamiktir. Bunu öğrenmek için de şuanki IP'nizi not alıp modemi yeniden aç kapa yapabilirsiniz. Yeni IP ile Eski IP farklı ise dinamik IP adresiniz vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı