IP adresim sıkıntıda olabilir mi?

ardabicer6

Hectopat
Daha fazla  
Bu işlerden çok anlamadığım için burada konu açıyorum. Bugün Rocket League oynarken karşıya 2 Türk geldi maç boyu saçma sapan ırkçı şeyler yazdılar cevap vermedim maç sonu gol attım maçı kazandık. Ben de sinirimden basit bir küfür ettim. Meşhur 3 harfli maçdan çıktım hafif paranoyam olduğu için IP adresimden edremi bulup bir şey yapabilirler mi? İçimi rahatlatmak istiyorum.

Dip not: VPN kullanırken yaşandı olay.

Bu işlerden çok anlamadığım için burada konu açıyorum. Bugün Rocket League oynarken karşıya 2 Türk geldi maç boyu saçma sapan ırkçı şeyler yazdılar cevap vermedim maç sonu gol attım maçı kazandık. Ben de sinirimden basit bir küfür ettim. Meşhur 3 harfli maçdan çıktım hafif paranoyam olduğu için IP adresimden edremi bulup bir şey yapabilirler mi? İçimi rahatlatmak istiyorum.

Statik IP almadığınız sürece CGNAT IP birçok kişiye dağıtılır hayır bulamazlar.

Dip not: VPN kullanırken yaşandı olay.

Merak etme VPN kullandıysan bulamazlar içini ferah tut

Yani hocam doğru mu anladım VPN'siz oynanabiliyor değil mi? Bir de oyun nasıl eğlenceli mi? Size bulaşan tipler gibi tehlikeli kişiler mi barındırıyor bu oyun? Tavsiye eder misiniz oyunu?

Hocam pardon biraz geç gördüm oyun gayet keyifli güzel ancak oyunda adınızı Türkçe yapmanızı pek tavsiye etmem eğer karşı tarafa Türk gelirse en küçük hareketinizde küfür yiyorsunuz onun dışında güzel bir oyun oyunda sadece 3 arızalı tiple karşı karşıya geldim hepsi de Türk. Söylemeyi unutmuşum evet VPN'siz oynanabiliyor ama Türkçe için bir kod yazmanız gerekli onu da YouTube'dan kolaylıkla bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı