DDR3 LGA1155 pin anakart önerisi

Batuhan0

Centipat
Arkadaşlar yeni anakart alacağım şu anki anakartım kötü LGA1155 soket DDR3 olup bana önerebileceğiniz en iyi anakart hangisidir bütçe Max 400-450 TL dir ve anakarttan en büyük isteğim ses çipinin iyi olması yani anakartın ses çipinin en azından tatminkar edebilecek kadar müzik zevki sunabilmeli şu an Pegatron ipxsb H61 anakart kullanıyorum onun üzerinde Realtek ALC662 ses çipi var mümkünse önereceğiniz anakart Realtek ses çipine sahip olmasın ben dolby Advanced Audio kurarak biraz da olsa ses kalitesini arttırabildim ama yetmiyor dediğim gibi önereceğiniz anakart ses tarafında az da olsa iyi ve tatminkar olsun en büyük beklentim budur. Bir el atarsanız çok iyi olur teşekkürler sistem;
Anakart Pegatron ipxsb H61.
İşlemci Intel Celeron G550.
Ekran kartı: AMD Radeon RX460 Graphics.
RAM DDR3 1033 MHz.

Hocam bulmanız çok zor ve pahalıya gelebilir.
Kullandığım iki anakart oldu. Maalesef fiyatlarını bilmiyorum.
1-Asus P8Z77 V Pro (aşırı memnundum ve DTS UltraPC II.)
2-Asus Maximus V Formula ROG (hala kullanıyorum memnunum ve ASUS Crystal Sound & DTS UltraPC II.)

Hocam bulmanız çok zor ve pahalıya gelebilir.
Kullandığım iki anakart oldu. Maalesef fiyatlarını bilmiyorum.
1-Asus P8Z77 V Pro (aşırı memnundum ve DTS UltraPC II.)
2-Asus Maximus V Formula ROG (hala kullanıyorum memnunum ve ASUS Crystal Sound & DTS UltraPC II.)
Önerin için sağol dostum 😊

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı