DDR4 Laptop'a DDR3 takılır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 21
Merhablar öncelikle 8 GB RAM alacağım atacağım linkteki RAM laptop uma uygun mudur.
.
Hocam 2666mhz suanki raminiz, eğer bu MHz değerinden düşük alırsanız suanki raminiz ona göre hızını azaltacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben.

RAM'in 2666MHz sen 2400MHz alırsan şu an kullandığın RAM kendini o hıza ayarlar 2666MHz olanlardan alın.

Herhalde yanlış baktın benim RAM'im 1333 değil mi bir daha bakabiliri misin ve ben ayrıca bu RAM'i sipariiş attım benim RAM 1333MHz sipariş ettiğim 2400MHz şimdi bu sipariş ettiğim RAM kendini 1333MHz'ye çeker mi?
Hocam 2666mhz suanki raminiz, eğer bu MHz değerinden düşük alırsanız suanki raminiz ona göre hızını azaltacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Herhalde yanlış baktın benim ram im 1333 değil mi bir daha bakabilrmisin ve ben ayrıca bu ram i sipariiş attım benim ram 1333mhz sipariş ettiğim 2400mhz şimdi bu sipariş ettiğim ram kendini 1333mhz ye çeker mi?

Ben.

Herhalde yanlış baktın benim RAM'im 1333 değil mi bir daha bakabiliri misin ve ben ayrıca bu RAM'i sipariiş attım benim RAM 1333MHz sipariş ettiğim 2400MHz şimdi bu sipariş ettiğim RAM kendini 1333MHz'ye çeker mi?

Evet 2'si 1333MHz olur RAM her zaman daha düşük olanın hızına geriler.

Yeni konular

Geri
Yukarı