DDR5 Z790 anakart önerisi

ahmtakc

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba;

Bu aksam uzeri basima gelen talihsiz bir durum yuzunden MSI Z790 Edge Wi-Fi DDR5 anakartimin pinlerinde yamulma oldu ve bu sebepten dolayi yeni anakart almaya karar verdim. 1 aylik deneyimleme sonucum oldu anakarti ki zaten sistemi 1 ay oldu toplayalı. Açıkçası Edge Wi-Fi memnun kaldim diyemem o kadar uzun sureli kullanima sahip olmadim. Ama tekrar alir miyim ayni karttan kesinlikle istemiyorum. Bu sebepten MSI Carbon Wi-Fi DDR5 modeli ve ASUS ROG STRIX Z790 F veya E modeline takildim. Hangisini almak daha mantikli bir secim olur?

Intel 13700KF islemci.
MSI Suprim X 4080 ekran karti.
DDR5 CL30 6000MHz Trident Z RAM.
FSP Hydro 1000W Gold + PSU.
NZXT Kraken X73 360mm sivi sogutma.

Sistem parcalarim bu sekilde.

Arkadaşlar merhaba;

Bu aksam uzeri basima gelen talihsiz bir durum yuzunden MSI Z790 Edge Wi-Fi DDR5 anakartimin pinlerinde yamulma oldu ve bu sebepten dolayi yeni anakart almaya karar verdim. 1 aylik deneyimleme sonucum oldu anakarti ki zaten sistemi 1 ay oldu toplayalı. Açıkçası Edge Wi-Fi memnun kaldim diyemem o kadar uzun sureli kullanima sahip olmadim. Ama tekrar alir miyim ayni karttan kesinlikle istemiyorum. Bu sebepten MSI Carbon Wi-Fi DDR5 modeli ve ASUS ROG STRIX Z790 F veya E modeline takildim. Hangisini almak daha mantikli bir secim olur?

Intel 13700KF islemci.
MSI Suprim X 4080 ekran karti.
DDR5 CL30 6000MHz Trident Z RAM.
FSP Hydro 1000W Gold + PSU.
NZXT Kraken X73 360mm sivi sogutma.

Sistem parcalarim bu sekilde.

ASUS PRIME Z790-A WIFI üst seviye bi kart öneririm kanka​

Yeni konular

Geri
Yukarı