En güçlü Anime karakteri

Yalnızca el savurarak şiddetli doğal afetler yaratabiliyor olması Shibai dememi düşündürmüştü.

Bunlar canı sıkılınca evreni yer hiçbir şey olmamış gibi yaşar kimsede laf edemez :)
Akuto
Maria
Rimuru
Anos
Hajun
Featherine ( Kendi yarattığı şey sonuçta ister yer ister yemez)

Son düzenleme:
Steve anime karakteri değil ama /kill ya da /ban yazdığında kimse onu yenemez. 😁

Komutlar sadece oyun içinde işe yarar oyunun dışında işe yaramaz ayrıca herobrine 2B tier olmasına rağmen kodlar tarafından hedef alınamıyor. 1A tier karakterlere gerek bile yok Steve'i yenmek için.

Komutlar sadece oyun içinde işe yarar oyunun dışında işe yaramaz ayrıca herobrine 2B tier olmasına rağmen kodlar tarafından hedef alınamıyor. 1A tier karakterlere gerek bile yok Steve'i yenmek için.

Zaten Steve'in onların evreninde savaşacağını söylemedim. Herobrine ise oyunda var olmadığı için hedef alınamıyor, adının boşluklu olmasının seni komutlardan gizlemesi gibi(yine de çevredeki her canlıyı etkileyen komutlar etki edebiliyor). Ayrıca Creative modu kelimenin tam anlamıyla /kill dışında hiçbir şeyden hasar almıyor, potansiyel olarak sonsuz ağırlığı ceplerine sığdırabiliyor, bir metreküplük alanı tek yumrukla yok edebiliyor, ışınlanabiliyor ve yine komutlar veya modlar yardımıyla hasarını sonsuz olmasa da öyle söylenebilecek kadar çok yapabiliyor. Steve'in tieri nedir veya senin söylediklerin ne kadar güçlü bilmiyorum ama steve kesinlikle Minecraft'ın Tanrı'sı gibi bir şey.

Zaten Steve'in onların evreninde savaşacağını söylemedim. Herobrine ise oyunda var olmadığı için hedef alınamıyor, adının boşluklu olmasının seni komutlardan gizlemesi gibi(yine de çevredeki her canlıyı etkileyen komutlar etki edebiliyor). Ayrıca Creative modu kelimenin tam anlamıyla /kill dışında hiçbir şeyden hasar almıyor, potansiyel olarak sonsuz ağırlığı ceplerine sığdırabiliyor, bir metreküplük alanı tek yumrukla yok edebiliyor, ışınlanabiliyor ve yine komutlar veya modlar yardımıyla hasarını sonsuz olmasa da öyle söylenebilecek kadar çok yapabiliyor. Steve'in tieri nedir veya senin söylediklerin ne kadar güçlü bilmiyorum ama steve kesinlikle Minecraft'ın Tanrı'sı gibi bir şey.

Dediklerin doğru ancak Minecraft evreni end boyutu ve nether boyutu da eklendiğinde sadece 3 evren içeriyor. Yani yok edebileceği evren sayısı en fazla 3. dolayısı ile en fazla Low 2C tier alabilir ve şu anlık high 3A tiere sahip. Bu da en güçlü anime karakterlerine göre hiçbir şey.

Basit soru, basit cevap: Featherine augustus Aurora.

Basit soru, yanlış cevap. Doğru cevap akuta sai olacak idi. Ama yine de featherine ilk 5'e giriyor.

Dediklerin doğru ancak Minecraft evreni end boyutu ve nether boyutu da eklendiğinde sadece 3 evren içeriyor. Yani yok edebileceği evren sayısı en fazla 3. dolayısı ile en fazla Low 2C tier alabilir ve şu anlık high 3A tiere sahip. Bu da en güçlü anime karakterlerine göre hiçbir şey.

Tier yok edebileceği evren sayısına göre belirleniyorsa hem yaratma hem yok etme gücü olanlar en güçlüsü mü oluyor? Çünkü potansiyel olarak evreni yok edip, sonra yine yaratıp yine yok edebilir o karakterler. Mesela Alien X gibi.

Komik :)
Maria, Featherine, Hajun, Akuto, Beatrice, Battler gibi karakterler duruyorken Shibai demen

Rastgele mi? Git öğren Alien X Max evreni onarıyor
Featherine 0'dan evren yaratıyor.
Maria: Yazdım bildikerimi
Akuto: Yazarın kendisi gibi bir şey kısaca anlatmak gerekirse
Hajun: En Güçlü Hadou Tanrısı
İlk önce tier nedir onu öğrenip bana cevap verir misin?
Alien X'in yapabileceklerinin bie sınırı yok. Evren onarması gerektiği için evren onardı. Daha zor bir şey yapması gerekseydi yapardı. Ayrıca evreni onarmadı orada evrenin yok olmasına izin verdi ardından öncekinin aynısı(%99,999) bir evren yarattı.

Tier yok edebileceği evren sayısına göre belirleniyorsa hem yaratma hem yok etme gücü olanlar en güçlüsü mü oluyor? Çünkü potansiyel olarak evreni yok edip, sonra yine yaratıp yine yok edebilir o karakterler. Mesela alien X gibi.

Yaratma kapasitesi ve yıkım kapasitesi ile belirleniyor. Zaten bir karakter bir evren yok edecek güçte değil ise kendi ham gücü ile onu yaratamaz da. Bunun yanında haxler vesaire bir sürü şey var ama asıl belirleyici olan yıkım ve yaratma gücü.

Xeno Goku

Biraz araştırırsanız akuto sai, amura, mercurius, featherine, anos, ryougi shiki ve hajun gibi karakterlerden daha güçlü olduğunu görebilirsiniz belki farklı sitelerde farklı tierlerde olabilir ama normalde infinite olarak geçiyor mesela hajun 1-a Rimuru 2-b Saitama 4-a ancak Xeno Goku hepsinden güçlü olarak geçiyor tier listlerde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videdoda ne kadar güçlü olduğunu izleyebilir veya araştırabilirsiniz belki daha güçlü anime karakterleride vardır veya ortaya çıkacaktır ama benim bildiğim ve araştırdığım Xeno Goku en güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı