DDU kullanmadan güncelleme yapılabilir mi?

Hocam peki sürücüyü güncelleyeceğim, fakat ayarları sakla deyip sadece fabrika ayarlarına sıfırla desemde olur değil mi?
Belirttiğim yer fotoğrafta var hocam.
Kullanıcı ayarlarını sakla bölümünden bahsetmiştim. Ayarları yaparım o önemli değil de, eksik bir şey kalmasın diye dedim.

Eki Görüntüle 849686
Olur tabii. Siz nasıl isterseniz öyle yapabilirsiniz. Temiz kurulum yapıp ayarları aktaracaktır.

Olur tabii. Siz nasıl isterseniz öyle yapabilirsiniz. Temiz kurulum yapıp ayarları aktaracaktır.

Ya hocam sizide soru yağmuruna tutuyorum ama, tekrar bir soru sormak istiyorum.

Bu fabrika ayarlarına sıfırla seçeneği bildiğim kadarıyla eski sürücüyü silip sistemi yeniden başlatıyor ve otomatik olarak PC masaüstüne geldiği vakit kurulum ekranı açılıyor daha sonra ise kurulum işlemini tamamlıyor.

Ama eski sürücüyü sildiği vakit görüntü ne üzerinden aktarılıyor acaba? Görüntünün gelmemesi gibi bir durum oluşabilir mi?
Bu konuda tereddütte kaldım.

Ya hocam sizide soru yağmuruna tutuyorum ama, tekrar bir soru sormak istiyorum.

Bu fabrika ayarlarına sıfırla seçeneği bildiğim kadarıyla eski sürücüyü silip sistemi yeniden başlatıyor ve otomatik olarak PC masaüstüne geldiği vakit kurulum ekranı açılıyor daha sonra ise kurulum işlemini tamamlıyor.

Ama eski sürücüyü sildiği vakit görüntü ne üzerinden aktarılıyor acaba? Görüntünün gelmemesi gibi bir durum oluşabilir mi?
Bu konuda tereddütte kaldım.
Hayır hocam oluşmaz. Windows kendisi geçici sürücüleri yüklüyor.

Hayır hocam oluşmaz. Windows kendisi geçici sürücüleri yüklüyor.

Peki normalde zaten bu ayarlar gördüğünüz gibi varsayılan hâlde seçili olarak duruyormuş.
Ben daha önce de güncellediğim vakit bunlara dikkat etmemiştim.
Normal güncelleme dışındaki farkı ne acaba bunun?
Ayrıca hocam Windows'un geçici yüklediği sürücüler devreye girmeyip bir de görüntü gelmezse o zaman dertsiz başımı derde sokarım vallaha.
Yapmakta istiyorum ama, bir yanımda yapma diyor.

Geri
Yukarı