6.1″ inch telefon profesyonel oyunculuk için yeterli mi?

Başlıkta da belirtildiği gibi bütçesine göre en iyi cihaz olan S23'ü alma arasında gidip geliyorum. Son kararları verme aşamasında kaldım. Ancak ekranın 6.1 inch olması ön yargılı bir şekilde yaklaşmama sebebiyet veriyor. 6.1'lik ekranda sürekli oyun oynayan arkadaşlarımızın yaşadığı deneyimler nasıl acaba? Yeterli olmaz derseniz Plus versiyonunu ya da mi 13 almaya çalışabilirim.
ben kullandım s23 oyun için en iyi seçenek bence ekran olarakta bana minnoş geldi önce sonra alıştım ama video izlerken bi büyük ekran arıyosun oyun için ideal olabilir zaten 6,1 çok küçük değil ama büyükte değil s24ultra tuğla gibi onun yanında minicik gözükebilir ama iş görür

ben kullandım s23 oyun için en iyi seçenek bence ekran olarakta bana minnoş geldi önce sonra alıştım ama video izlerken bi büyük ekran arıyosun oyun için ideal olabilir zaten 6,1 çok küçük değil ama büyükte değil s24ultra tuğla gibi onun yanında minicik gözükebilir ama iş görür

Video kısmına katılıyorum ben de, Poco F5 Pro kullanıyorum 11 aydır ve artık küçük ekranda anime/film/dizi ya da normal bir YT videosu izlemek işkence gibi.

Geri
Yukarı