DDU sonrası bilgisayarın sürekli açılıp kapanması

Emir Yazıcı

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartımı değiştirdiğim için DDU ile eski ekran kartımın driverini sildim. Silerken temizledikten sonra kapat seçeneğini kullandım, çünkü yeni bir grafik kartı yüklemek için yazıyordu. Fakat şimdi bilgisayar sürekli kendi kendine açılıp kapanıyor, ne yapacağım bilmiyorum.

Bu arada açılıp kapanırken bazen Windows arayüzü çıkıyor ve Windows tam kurulamadı gibi bir şey yazıyor.

Güncelleme: Şu an hiç görüntü gelmiyor. Eski kart ile denedim, görüntü var fakat bunda gelmiyor.
Ayrıca kart ilk geldiğinde kullanabilmiştim. Driveri silince bu durum gerçekleşti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda ekran için driver olmadığı için görüntü gelmemesi normal. Güvenli moda girip yüklemeyi deneyin. Bende de aynı sorun olmuştu bir gün sonra bilgisayar açılıp (görüntü gelmişti) oradan ekran kartı driverımı kurdum şu anda sorunsuz çalışıyor.

Şu anda ekran için driver olmadığı için görüntü gelmemesi normal. Güvenli moda girip yüklemeyi deneyin. Bende de aynı sorun olmuştu bir gün sonra bilgisayar açılıp (görüntü gelmişti) oradan ekran kartı driverımı kurdum şu anda sorunsuz çalışıyor.

İşte sorun şu ki artık görüntü sadece maviekran olarak gelip HDMI sinyal yok yazıyor ve kapanıyor o yüzden güvenli modda indiremiyorum.
Ekran kartımı değiştirdiğim için DDU ile eski ekran kartımın driverini sildim. Silerken temizledikten sonra kapat seçeneğini kullandım, çünkü yeni bir grafik kartı yüklemek için yazıyordu. Fakat şimdi bilgisayar sürekli kendi kendine açılıp kapanıyor, ne yapacağım bilmiyorum.

Bu arada açılıp kapanırken bazen Windows arayüzü çıkıyor ve Windows tam kurulamadı gibi bir şey yazıyor.

Güncelleme: Şu an hiç görüntü gelmiyor. Eski kart ile denedim, görüntü var fakat bunda gelmiyor.
Ayrıca kart ilk geldiğinde kullanabilmiştim. Driveri silince bu durum gerçekleşti.
Bu arada fanda bir sıkıntı yok yanlış anlamışım
Gerçekten şu an yardıma ihtiyacım var yardımcı olabilecek birisi var mı? RAM'lerden kaynaklı olabilir diye okudum RAM'ların yerlerini değiştirdim fakat sinyal yok diyor. Elimde yedek bir kart var onu taktığımda görüntü geliyor. Temiz Windows kurulumu yaptım. Fakat ekran geliyor HDMI yazısı cikiyor fakat sonra bir anda klavyenin mousenin ve monitördeki görüntü gidiyor geri geliyor bu sefer HDMI sinyal yok yazıyor şu an ekran kartını çıkardım Display Port kullanarak tekrar deneyeceğim. Anlam veremediğim şey ilk bu görüntü gitme sorunu olduğunda en azından güvenli moda falan girebiliyordum. Hatta güvenli moda girip driveri indirmeyi denedim fakat hata verdi. Sonra tekrar denerken görüntü tekrar gitti. Ondan sonra evden çıktım 1-1.5 saat sonra eve geldim şu an ilk HDMI yazısı geliyor görüntü gidiyor geri geliyor HDMI sinyal yok diyor ve bilgisayar çalışıyor ama monitörde görüntü yok.
Güncel

Son düzenleme:

Geri
Yukarı