Dead By Daylight 0xc000007 Hatası

Jude2World

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, şu sıralar çok fazla 0xc000007 hatası alıyorum. Dead by Daylight için çözemedim nedense bu sorunu. Çünkü gerekli .DLL dosyalarını SysWOW64'e atamadım izinlerden dolayı. Aşağıya Process Monitor linki bırakıyorum yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Process Monitor

Son düzenleyen: Moderatör:
0xc000007 hatasının sebebi zaten DLL dosyalarını elle oraya buraya atmanız.

Lakin! Dosyanı inceledim ve DLL ile ilgili bir sorun göremedim.

Gözüme çarpan sorunlar:
  • Insider sürüm kullanıyorsun, normal sürüme geç. Easy Anti-Cheat ile uyumsuz gibi.
  • Ekran kartı sürücünü DDU ile kaldır ve temiz kurulum yap.
Sorun devam ederse 1909 RTM kullan, Insider kullanma.

Bu hatanın sorunlarını yine sizin konunuz olan Dependency Walker çözümü ile halletmiştim zaten örneğin GTA V'te var olan hataları sizin sayenizde çözdüm. O konuda çözümlerden birisi de doğru .dll dosyasını bulup eskisiyle değiştirmekti ve bu sayede GTA V oynayabiliyorum. Aynı çözüm ile Dead by Daylight sorununu da çözebilirim diye düşünmüştüm fakat izinlerden dolayı gerekli .dll dosyalarını değiştiremediğim için yapamadım. DLL dosyalarını aslında elle oraya buraya atmamıştım fakat sorun değil. Oyun için .dwi dosyasını da atayım isterseniz çünkü orada belli dosyalarda sorun gösteriyor. Vereceğiniz cevaba göre üstte söylemiş olduğunuz adımları uygularım.

DbD.dwi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı