Dead by Daylight hala oynanır mı?

SeyitAli253

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i7 12700h rtx 3050ti 1tb ssd
Dead by Daylight hala oynanır mı? Hile sorunu var mı ya da tryhard oyuncular. O kadar DLC aldım her şey pahalılanmış ama eskisi kadar sarar mı oyun bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu sayısı olarak fazla, hâla daha aktifliğini koruyan bir oyun. Hile sorunu göze çarpmıyor. Arada bir belli etmeden kullananlar da var ancak onlara yapacak bir şey yok. Eşleştirme sistemi de hâla daha tam oturmadı. Oyun yapısı itibariyle kendini tekrar etmeye müsait. Ben yıllardır oynuyorum ancak zevkler ve renkler kişiden kişiye değişir. Birkaç maçtan sonra sıkılanları da az görmedim. Madem bu kadar harcama bir yaptınız deneyin bakalım. Bu sefer oyuna ısınabilirsiniz. Yeni güncellemeler ile oyunu daima sıcak tutuyorlar. Yakında yeni bölüm de gelecek.

Oyuncu sayısı olarak fazla, hâla daha aktifliğini koruyan bir oyun. Hile sorunu göze çarpmıyor. Arada bir belli etmeden kullananlar da var ancak onlara yapacak bir şey yok. Eşleştirme sistemi de hâla daha tam oturmadı. Oyun yapısı itibarıyla kendini tekrar etmeye müsait. Ben yıllardır oynuyorum ancak zevkler ve renkler kişiden kişiye değişir. Birkaç maçtan sonra sıkılanları da az görmedim. Madem bu kadar harcama bir yaptınız deneyin bakalım. Bu sefer oyuna ısınabilirsiniz. Yeni güncellemeler ile oyunu daima sıcak tutuyorlar. Yakında yeni bölüm de gelecek.

Oynayacagim oyun serilerini bitireyim bir ara bakacagım

Geri
Yukarı