Dead by Daylight oynanır mı?

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
DBD oynamayı düşünüyoruz arkadaşlarla. Fakat izlediğim videolarda çok karışık geldi. Anladığım kadarıyla LoL'deki gibi bir sürü karakter var. Oyunu öğrenmek zor olur mu?

İçerisinde karmaşık bir yapı olduğunu söyleyebilirim ancak gözünüz korkmasın. Oyunun size sunduğu başlangıç rehberi ve kendiniz oynaya oynaya yavaş yavaş oyunu öğreniyorsunuz. Bunun için özel bir efor sarf etmenize gerek yok.

Arkadaşlarla oynaması çok eğlenceli olur. Oyunu oynaya oynaya öğrenebilirsiniz, gözüktüğü gibi karmaşık değil.

Hocam oyunun amacı nedir tam olarak? Jenaratörler vardı onları açmak mı amaç?

Hocam oyunun amacı nedir tam olarak? Jenaratörler vardı onları açmak mı amaç?
En basit hâliyle anlatacak olursam:

Kurbanların gayesi: Harita içerisinde bulunan 7 jeneratörden 5 tanesini tamir edip çıkış kapılarını açmak ve mücadeleden kaçmak.
Katillerin gayesi: Maç içerisinde bulunan kurbanların ilerlemelerini sekteye uğratıp onları teker teker avlamak.

Oyun en başta biraz tuhaf gelebilir çünkü DBD gerçekten de kendisine özgü tarzda bir oyun ve onun gibi pek bir oyun da yok. Bir süre sonra mutlaka müptelası olursunuz. Yani kesinlikle tavsiye ederim. Genel olarak çok zevkli bir oyundur. Multiplayer bir oyun olması ve rekabetçi bir oyun olması nedeniyle bazen şans eseri kötü oyuncularla karşılaşabiliyorsunuz ama bu o kadar da önemli değil. Genel olarak harika bir oyundur.

Oyun en başta biraz tuhaf gelebilir çünkü DBD gerçekten de kendisine özgü tarzda bir oyun ve onun gibi pek bir oyun da yok. Bir süre sonra mutlaka müptelası olursunuz. Yani kesinlikle tavsiye ederim. Genel olarak çok zevkli bir oyundur. Multiplayer bir oyun olması ve rekabetçi bir oyun olması nedeniyle bazen şans eseri kötü oyuncularla karşılaşabiliyorsunuz ama bu o kadar da önemli değil. Genel olarak harika bir oyundur.

İndirdim arkadaşlarla oynadık. Yani bana göre katiller aşırı güçlü. Kurbanların hiçbir şansı yok. 5-6 el oynadık hepsini kaybettik. Katillerden kaçmak resmen imkansız. Ayrıca oyun tamamen jenaratöre sol tık basılı tut arada space basmaktan ibaret. Tek zevkli yanı katil olmak fakat onu da arkadaşlarla oynayamıyoruz :(

İndirdim, arkadaşlarla oynadık. Yani bana göre katiller aşırı güçlü. Kurbanların hiçbir şansı yok. 5-6 el oynadık hepsini kaybettik. Katillerden kaçmak resmen imkansız. Ayrıca oyun tamamen jenaratöre sol tık basılı tut arada space basmaktan ibaret. Tek zevkli yanı katil olmak fakat onu da arkadaşlarla oynayamıyoruz :(
İlk oyunlarınızda bunlar normal. Zamanla daha iyi loop atar hale gelirsiniz.

DBD oynamayı düşünüyoruz arkadaşlarla. Fakat izlediğim videolarda çok karışık geldi. Anladığım kadarıyla LoL'deki gibi bir sürü karakter var. Oyunu öğrenmek zor olur mu?
Eski ama ekleme yapmak isterim, oyun tamamen ama tamamen survivor sided ve eskiden survivorlar çok daha güçlüydü. Şuan daha az dengesiz olsada yine tamamen survivor sided. Background player adre dead hard ds for the people buckle up vesaire vesaire god lvl op perkler var. Ve hayır DBD sıfırdan oynanmayacak oynanılacaksa da iki eğlenip salmalık bir oyun. İleri safhalarda rezalet kitlesi ve yapımcının bug abuse yapanları banlamaması, oyunun dengesini daha da bozması gibi uzun sorumsuzluk listesi yüzünden pek de zevkle oynanacak bir oyun değil. Tabi içerik olarak çok özgün ve güncel orada seviyorum DBD'yi. Yüzlerce saat oynadıkdan sonra bu kadarını söylerdim DBD için. : D

Yeni konular

Geri
Yukarı