Dead by Daylight nasıldır?

Kolay gelsin.

Dead by Daylight nasıldır? Güzel mi? Oyun hakkında biraz bahseder misiniz? Tam olarak ne yapıyoruz?

Hatırladığım kadarıyla 4 hayatta kalmaya çalışan 1 katil.
Hayatta kalanların amacı katilden gizlice jeneratörleri düzeltip çıkışa ulaşmak.
Katilin amacı ise hayatta kalanları yakalayıp bir yere asmak (aslıma süresi var o süre içinde takım arkadaşların kurtarabilir)
Hayatta kalanların perk (özelliği var seçebiliyorsun Build diziyosun kısaca)
Farklı katillerin farklı özellikleri var.

Oyun eğlenceli biraz da gerici.
5 kişilik arkadaş çevren varsa birlikte daha eğlenceli olur.

Hatırladığım kadarıyla 4 hayatta kalmaya çalışan 1 katil.
Hayatta kalanların amacı katilden gizlice jeneratörleri düzeltip çıkışa ulaşmak.
Katilin amacı ise hayatta kalanları yakalayıp bir yere asmak (aslıma süresi var o süre içinde takım arkadaşların kurtarabilir).
Hayatta kalanların perk (özelliği var seçebiliyorsun Build diziyosun kısaca).
Farklı katillerin farklı özellikleri var.

Oyun eğlenceli biraz da gerici.
5 kişilik arkadaş çevren varsa birlikte daha eğlenceli olur.

Peki tek başına oynamak veya diğer Online oyuncularla oynamak sarar mı?

En son fazla oyuncusu yoktu. Oyun için baya bekliyordum. Oyun gerici bir oyun ve zevkli bir oyun. Şuan serverler nasıldır bilmiyorum. 4 oyuncu jeneratörleri çalıştırıp kaçış kapısını açmaya çalışıyor. 1 katil de onları yakalamaya. Oyun güzel ama oyuncu sayıları ne durumda acaba şuan.

En son fazla oyuncusu yoktu. Oyun için bayağı bekliyordum. Oyun gerici bir oyun ve zevkli bir oyun. Şu an serverler nasıldır bilmiyorum. 4 oyuncu jeneratörleri çalıştırıp kaçış kapısını açmaya çalışıyor. 1 katil de onları yakalamaya. Oyun güzel ama oyuncu sayıları ne durumda acaba şu an.

Serverlar dolmuştur diye düşünüyorum. Çünkü PS4 PC karışık bir de Epic'te bir ara bedava olmuştu oyun.

Geri
Yukarı