Dead By Daylight vs Friday the 13th

Flowsi

Centipat
Arkadaşlar bu iki oyun arasından birini almak istiyorum ama karar veremedim. Yardım ederseniz sevinirim.Başka oyun tavsiyeleriniz varsa söylerseniz iyi olur.

Son düzenleme:
Dead by Daylight derim. Oyuna çok daha fazla içerik ve ek paketler geliyor. Friday the 13th çıktığında cok eğlenceliydi, lawsuit herşeye engel koydu malesef.

Dead by Daylight'da çok fazla profesyonel var. Millet oyunu iyice öğrendi, öğretecek arkadaşın vs. yoksa birazcık araştırman gerekebilir.

Friday the 13th nin şu anda oynayan kişi sayısı çok az kendileri dava yedikleri için güncelleme getiremiyorlar ayrıca 5dk da anca oda bulabiliyor görüşüm dbd almanız yönüyle
Friday the 13th nin şu anda oynayan kişi sayısı çok az kendileri dava yedikleri için güncelleme getiremiyorlar ayrıca 5dk da anca oda bulabiliyor görüşüm dbd almanız yönüyle
getirdikleri güncellemede bugları düzeltme falan

İki oyun da kısa sürede sıkıyor, en azından benim için öyle. Dead by Daylight oyununda avcı olarak çok çeşitli karekterler var(DLC) ancak diğer oyunların yaptıkları şeyler hep aynı. 13. Cuma oyununda ise avcı sadece 1 tane fakat diğer oyuncuların daha fazla seçeneği var.

Önerdiğin başka oyun var mı?
Aynı tarz değil ama Pacify var.

The Forest da arkadaşlar ile birlikte güzel oluyor.

Aynı tarz değil ama Pacify var.

The Forest da arkadaşlar ile birlikte güzel oluyor.
Forest oynayan tanidigim biri yok ve aynı tarz olmasına gerek yok

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı