Dead Cells 179,99 TL oldu

Almadığına pişman olanlar Steam kod sitelerinden alabilirler fiyatlar orda da artmadan.

%40 indirime girdi diye almamıştım. DLC'leriyle birlikte 42 lira yerine 55 liraya patladı. Yeni fiyatına karşılık 13 lira zarar fena değil yine. Düşünenler bakabilir düz oyun 34 lira civarı.
Nereden aldın, söyleyebilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden aldın, söyleyebilir misin?

2side güvenlidir bir çok kez alışveriş yaptım. Etail üzerinde 2 lira daha ucuzmuş.

2side güvenlidir bir çok kez alışveriş yaptım. Etail üzerinde 2 lira daha ucuzmuş.
Teşekkür ederim. Etail'dan satın aldım kodları güvenilir olduğunu doğrulayabilirim.

Teşekkür ederim. Etail'dan satın aldım kodları güvenilir olduğunu doğrulayabilirim.

Sağ olasın brom, ben de şimdi alacağım sonucu yazacağım.

Şu anda satın aldım inşallah dolandırılmam.

Sana kaç dakikada geldi? Alalı 15-20 dakika oldu gelmedi de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ olasın brom, ben de şimdi alacağım sonucu yazacağım.

Şu anda satın aldım inşallah dolandırılmam.

Sana kaç dakikada geldi? Alalı 15-20 dakika oldu gelmedi de.
Siparişlerim ikonuna bastıktan sonra siparişiniz gözükecek "Kodu görüntülemek için tıklayınız." yazıyor zaten. Ekstra bir şey gelmedi.

Çok sağol hocam. Ben oyunu çıktığı zaman alıp 80-90 saat civarında oynamıştım zaten. Ama DLC'leri almayı sürekli erteledim. 3 DLC'nin de olduğu paketi sadece 22 liraya aldım keyfim yerine geldi valla. Tekrardan çok teşekkürler.

Siparişlerim ikonuna bastıktan sonra siparişiniz gözükecek "kodu görüntülemek için tıklayınız." yazıyor zaten. Ekstra bir şey gelmedi.

45 dakikada geldi. Güvenilirdir.

Siparişlerim ikonuna bastıktan sonra siparişiniz gözükecek "kodu görüntülemek için tıklayınız." yazıyor zaten. Ekstra bir şey gelmedi.

Bana 45 dakika sonra teslim edildi. Almak isteyen rahatlıkla alabilir. 4 farklı kod şeklinde teslim ettiler.

Geri
Yukarı