Dead Cells Return to Castlevania DLC'sinin Türkiye fiyatı belli oldu!

Makaleler
9
Daha fazla  
Epic'te 79 TL. İndirimle 57,67 olmuş. Beklediğimden çok daha ucuz. Steam sayfasında henüz herhangi bir bilgi yok ancak aynı fiyat olursa direkt edineceğim. Oyun Epic hesabımda olsa çoktan almıştım ama maalesef Steam'de var. :(

1677001683621.png

@pixeliko düşüncelerini alayım. :)

Epic'te 79 TL. İndirimle 57,67 olmuş. Beklediğimden çok daha ucuz. Steam sayfasında henüz herhangi bir bilgi yok ancak aynı fiyat olursa direkt edineceğim. Oyun Epic hesabımda olsa çoktan almıştım ama maalesef Steam'de var. :(

Eki Görüntüle 1677619

En son "castlevania: Symphony of the night" oynamıştım ve kesinlikle bu DLC paketine bakacağım.

Eki Görüntüle 1677619

Bu fiyattan Steam’e geldiği gibi alırım, çok güzel haber. Muhtemelen bu fiyattan çıkacak zaten ama, umalım da en kısa sürede gelsin Steam’e. Her geçen gün beni daha çok geriyor ama sanırım bu DLC 100 lira olsa bile alacağım ben :D. Steam’den aldığım tek 3 haneli fiyata sahip oyun RDR2, o da 150 liraydı ama buna aşırı gazlıyım. 57’ye çıksa %10 da papara veriyor, 50’ye kapatacağız bir aksilik olmazsa.

Eki Görüntüle 1677619

Eskiden oyun 15 TL iken almamıştım indirime girer diye şimdi DLC'si 3 oyun parası oldu ve ben halen alamadım :D
Game Pass olmasa yandık.

Eskiden oyun 15 TL iken almamıştım indirime girer diye şimdi DLC'si 3 oyun parası oldu ve ben halen alamadım :D
Game Pass olmasa yandık.
eTail… tüm DLC’leri (castlevania hariç, o daha çıkmadı zaten) ve oyunu 50 liraya satıyor. Steam’e kod olarak veriyor ve etkinleştiriyorsunuz. Eğer düşünüyorsanız ve hala duruyors tabi, kaçırmayın.

Etail… tüm DLC'leri (castlevania hariç, o daha çıkmadı zaten) ve oyunu 50 liraya satıyor. Steam'e kod olarak veriyor ve etkinleştiriyorsunuz. Eğer düşünüyorsanız ve hala duruyors tabii, kaçırmayın.

Evet eskiden bilseydim güzel olurdu daha yeni oyunu bitirdim:
Gerek kalmadı o yüzden sağ olun gene de hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı