Dead Cells bitmiyor

Yakuphizm

Decapat
Daha fazla  
Dead Cells oynuyorum fakat bitmiyor. Ne bölüm bitiyor, ne yaratık bitiyor. Bir defa boss gibi bir şeyle savaştım ama bir şey olmadı, yine baştan başladım.
Bu oyunun sonu var mı?
Varsa da nasıl bitireceğiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dead Cells oynuyorum fakat bitmiyor. Ne bölüm bitiyor, ne yaratık bitiyor. Bir defa boss gibi bir şeyle savaştım ama bir şey olmadı, yine baştan başladım.
Bu oyunun sonu var mı?
@mutlu pide

Bu oyunun sonu var mı?

Finalde kralın eli isminde bir boss var. Onu yendikten sonra 1 adet kök hücre elde ediyorsunuz. Elde ettiğinizin kök hücreden 5 tane olunca marketten eşyalar satın aldığınız NPC son boss oluyor. Onunla savaşıp kazandıktan sonra oyun bitiyor. Fakat her kök hücreyi elde ettiğinizde oyun daha da zorlaşıyor.

Finalde kralın eli isminde bir boss var. Onu yendikten sonra 1 adet kök hücre elde ediyorsunuz. Elde ettiğinizin kök hücreden 5 tane olunca marketten eşyalar satın aldığınız NPC son boss oluyor. Onunla savaşıp kazandıktan sonra oyun bitiyor. Fakat her kök hücreyi elde ettiğinizde oyun daha da zorlaşıyor.

Keşke spoiler olarak gizleseydiniz.
Ayrıca bahsettiğiniz sonun bir devamı daha var :)

Devamını diyorsanız kralı bir daha öldürünce setini mi ne alıyoruz. Kendimizi falan görüyoruz. O sahne mi? Tam hatırlamıyorum.

Spoiler olarak gizlemeyi bilmiyorum.

Hocam spoiler yapmayınnnfotoğrafta size analttım.
spoiler gizlemesi böyle yapılıyor. Umarım anlatabilmişsimdir.

2023-06-22_22-22_22_22_10.png

Bu oyunun sonu var mı?
Parşömenlerin renklerini eşit mi veriyorsun yoksa elindeki silah hangi renkse full onun rengine mi veriyorsun?

Geri
Yukarı