Çözüldü Dead Space 3 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar ben de oyunu baya zor açtım ve bitirdim.
Tekrardan şunları dener misiniz:

Uyumluluk modunu aç ve win 7 vey 8 yap.
Ardından tam ekran devredişi bırak tikini işaretleyin.
Yönetici olarak başlat tikini işaretleyin.
Bunları oyunun simgesine gelerek ayarlardan yapın. (oyun nerede kuruluysa oradan)

Sonrasında ise steam nerede kuruluysa exe. bağlantılı simgesini bulun ve ayarlarına girip sadece yönetici olarak çalıştır tikini açın.

En sonsa ea launcher e girip ayarlardan şu tikleri kapatın:

1.
Ekran görüntüsü 2024-03-29 175732.png

2.
Ekran görüntüsü 2024-03-29 175741.png

Özellikle ilk resimdeki tiki bulup kapatmanız çok önemli.

Bende 2 3 gündür oyuna girememiştim ve bu şekilde çözdüm. Baştan başlayarak sırayla tekrar bir deneyin bu yazdılarımı. Olur ya da olmaz geri dönüş de yapın.

Yemekten sonra kesin deneyeceğim 2 3 aydır oyun ben de kesinlikle açamadım kafayı yiyeceğim
İşe yarayacağını düşünüyorum ama bir maddeyi bile atlamayın. Mesela ben ilk zamanlarda sadece ea laucherdekileri yapmıştım ve oyun açılmıştı ama sadece birkere açılmıştı. Pcyi aç kapa yaptığımda oyun yine açılmıyordu :D
Yani oyunu daha dün bitirdim ben steamde incelemem bile var ve onda bile bu durumu bahsettim. Para vererek aldığım bir oyunda şu yaşanan sorunlara bak.

Şimdi de farcry 6 başladım onda da fps sorunu var. Global bir sorunmuş ve yılladır çözümünü getirmemişler. Oyun 70 80 fpsten bir anda 10 15 e düşüyor.. Parayla rezil olmak tanımı tam olarak bu olsa gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı