Dead Space Size Korkunç Geliyor mu?

Ya arkadaşlar bir de şöyle bir durum var korkuyorum ama zevkli de geliyor oyunu kapatamıyorum. Oyun içine çekiyor. En son böyle bir olayı kabus22'de yaşamıştım.

Hocam aynısı bana Metro 2033 de oluyor. Oynadıkça oynayasım geliyor ama hem korkuyorum hem de ne yapacağım bilmiyorum :D.

Ya arkadaşlar bir de şöyle bir durum var korkuyorum ama zevkli de geliyor oyunu kapatamıyorum. Oyun içine çekiyor. En son böyle bir olayı Kabus22'de yaşamıştım.
Gerilim-aksiyon oyunlarının en güzel tarafı bu işte. Gerilseniz bile sizi içine alıveriyor oyun. Benim de en sevdiğim türdür. Boş boş adam vurmalı oyunlardansa bedende sürekli bi' adrenalin salgılanması oyunu keyifli kılıyor.

Bu arada arkadaşlar bu bahsettiğim Kabus22 oyununun baş yapımcısı Kadir Demirden oyunu insanların crackli olarak indirip oynayabileceğini artık maddi anlamda oyundan beklentilerinin kalmadığını söylemişti. Haberiniz olsun. Bu oyun tüm dünyada satışa sunulan ilk Türk oyunlarından birisi. Crack oyuna karşıyımdır ama oynayabilirsiniz.

Oyun korkunç değil fazla ama insanı geriyor. Özellikle Dead Space 1 ve 2. oyunda zorluğu en zor seçerseniz mermi ve ekipman sıkıntısı yaşıyorsunuz. Ben çoğu zaman mermi bulamadım farklı silahlarım dahi olsa. Mermisiz bir biçimde karşımıza o necromorphlar gelince insan ne yapacağını şaşırıyor ve korkutuyor insanı bazı sahneler. Ben bu tür oyunları zor seçenekte oynama taraftarıyım. Siz en iyisini yapıyorsunuz kesinlikle zorluğunu düşürmeyin oyunun tadı en fazla öyle çıkıyor. Kolay ve normal zorlukta cephane pek sıkıntı olmuyor ama zorda oynayınca oyun hem korkunç hemde daha zevkli oluyor.

Bu arada arkadaşlar bu bahsettiğim Kabus22 oyununun baş yapımcısı Kadir Demirden oyunu insanların crackli olarak indirip oynayabileceğini artık maddi anlamda oyundan beklentilerinin kalmadığını söylemişti. Haberiniz olsun. Bu oyun tüm dünyada satışa sunulan ilk Türk oyunlarından birisi. Crack oyuna karşıyımdır ama oynayabilirsiniz.
Yayıncı oyunu F2P yapamaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı