Oyun Death Stranding Epic Games Store'da ücretsiz!

Arkadaşlar oyunu web sitesinden giriş yaparak aldım. Şimdi uygulamadan girdim ama kütüphanemde görünmüyor oyun. Bir çözümü var mı?
Aynı şeyi yaşadım. Başka epic hesabına girdim sonra tekrar kendi hesabıma girdim düzelmişti. Şuan yine gitmiş. Bir süre sonra kendi kendine düzelir herhalde.

Aynı şeyi yaşadım. Başka epic hesabına girdim sonra tekrar kendi hesabıma girdim düzelmişti. Şuan yine gitmiş. Bir süre sonra kendi kendine düzelir herhalde.
Aldığıma eminim ama mail gelmemiş, satın alma geçmişinde de görünmüyor. Çözemedim açıkçası. Belki de benim internetimde bir kopma falan oldu.

Alamayanlar için Epic Games'te Death Stranding normal versiyonu tekrardan 1 hafta boyunca ücretsiz olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alamayanlar için Epic Games'te Death Stranding normal versiyonu tekrardan 1 hafta boyunca ücretsiz olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka gibi ya 6 ayda bir bu oyunu mu verecekler? Yılbaşında görürseniz bir daha şaşırmayın.

Bayağı gizemli oyunmuş Epic Games. Tam rezillik. Bedava oyun dağıtacağım diyor 6 ay önce verdiği oyunu yine veriyor. Şu ana kadar bir tek doğru düzgün verdikleri oyun GTA 5'ti. Hem bedava alıyon hem laf ediyorsun diyecekseniz de o kadar olay yaratığı, gizemli dediği oyun 6 ay önce verilen Death Stranding.

Bayağı gizemli oyunmuş Epic Games. Tam rezillik. Bedava oyun dağıtacağım diyor 6 ay önce verdiği oyunu yine veriyor. Şu ana kadar bir tek doğru düzgün verdikleri oyun GTA 5'ti. Hem bedava alıyon hem laf ediyorsun diyecekseniz de o kadar olay yaratığı, gizemli dediği oyun 6 ay önce verilen Death Stranding.
Eskisi gibi Epic Games gizemli oyunlarına heyecanlanmıyorum etkisini yitirdi üzerimde.

Bu orijanl Epic Games Reddit sayfası değil ki 2019'da açılmış. Henüz 20 dakika var oyunun açılmasına.
DS verilecek kesinleşti boşuna ümit etme başka oyun verecekler diye. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı