Oyun Death Stranding Epic Games Store'da ücretsiz!

@hellomister onları umursamayın. Bedava veriyorlarsa da babasının hayrına bedava oyun vermiyorlar.
Hocam öyle de senin yine bir kaybın yok. İyi çıksa ne güzel zaten, ama kötü çıksa da zarara girmiyorsun veya bir kaybın olmuyor sonuç olarak. Verilen oyunu alıp almamak senin elinde. Beğenmediysen almazsın olur biter.

@aKuu gizemli oyun şekilde pazarlamasını yapıyorlar fakat verecekleri oyunu zaten 6 ay önce verdiler. Bazı şeylere tepki göstermesini öğrenin artık. Hakkınızı savunun, savunmasını da öğrenin.

@aKuu gizemli oyun şekilde pazarlamasını yapıyorlar fakat verecekleri oyunu zaten 6 ay önce verdiler. Bazı şeylere tepki göstermesini öğrenin artık. Hakkınızı savunun, savunmasını da öğrenin.
Neyin hakkını savunmaktan bahsediyorsun adam sana zorla mı aldırıyor, sen para mı ödüyorsun da karşılığında çıkan oyuna burun kıvırma hakkı doğuyor sana? Saçma sapan konuşuyorsunuz verdikleri oyunu tekrar vermekte özgürler, almazsınız olur biter. Sen sanki tepki gösterdin diye Epic Games batacak 😂 Ayrıca Death Stranding'i ben pek sevmesem de gayet iyi bir oyun ve alamayan illa olmuştur verildiği zaman. Onlar için gayet iyi bir fırsat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek tek alıntılayarak cevap vereceğim.

Neyin hakkını savunmaktan bahsediyorsun?

Gizemli oyun diye pazarlamasını yapıp reklamını yapıyorlarsa düzgün bir şey vermek mecburiyetindeler.

Adam sana zorla mı aldırıyor?

Hayır, zorla aldırmıyor.

Sen para mı ödüyorsun da karşılığında çıkan oyuna burun kıvırma hakkı doğuyor sana?

O Launcher'e katlanan herkese burun kıvırma hakkı doğuyor. Önce Launcher'ini düzeltsinler, sonra bedava oyun dağıtma işine girebilirler. Sene olmuş 2023, bir de Steam'a rakip olacaklar :D Anca rüyasında rakip olurlar.

Sen sanki tepki gösterdin diye Epic Games batacak 😂

Benim tepki göstermemle batmayabilir fakat bu Launcher'i düzeltmezse kullanıcısı ciddi anlamda azalacak ki azalıyor da zaten. Hanginiz parayla Epic Games'ten oyun alıyor? Hiçbiriniz.

Oyun güzel, oyuna kötü demiyorum fakat aynı oyunu 500 kere vermelerinin çok da bir mantığı yok. Epic Games'ten bedava oyun beklemiyoruz, Launcher'ini önce bir düzeltsin, sonra Steam'deki özellikler Epic Games'e de yavaştan eklensin. Bedava oyun dağıtmasına gerek kalmayacak zaten. Steam neden bedava oyun dağıtmıyor? Adamlar zirvede, neden dağıtsınlar? Epic Games'te bedava oyun dağıtıyorsa da şunu babasının hayrına dağıtmıyor da bir siz ve sizin gibiler anlamak istemiyor.

O Launcher'e katlanan herkese burun kıvırma hakkı doğuyor. Önce Launcher'ini düzeltsinler, sonra bedava oyun dağıtma işine girebilirler. Sene olmuş 2023, bir de Steam'a rakip olacaklar :D Anca rüyasında rakip olurlar.
Burada konu Launcher değil ücretsiz oyun, launcher kötü orası ayrı. Zaten her türlü önde Steam önde ama sadece launcher ile değil profil, pazar sistemi, topluluk sistemi ile öne geçiyor Steam.
Benim tepki göstermemle batmayabilir fakat bu Launcher'i düzeltmezse kullanıcısı ciddi anlamda azalacak ki azalıyor da zaten. Hanginiz parayla Epic Games'ten oyun alıyor? Hiçbiriniz.

Oyun güzel, oyuna kötü demiyorum fakat aynı oyunu 500 kere vermelerinin çok da bir mantığı yok. Epic Games'ten bedava oyun beklemiyoruz, Launcher'ini önce bir düzeltsin, sonra Steam'deki özellikler Epic Games'e de yavaştan eklensin. Bedava oyun dağıtmasına gerek kalmayacak zaten. Steam neden bedava oyun dağıtmıyor? Adamlar zirvede, neden dağıtsınlar? Epic Games'te bedava oyun dağıtıyorsa da şunu babasının hayrına dağıtmıyor da bir siz ve sizin gibiler anlamak istemiyor.
Bedava oyun beklemiyoruz diyorsun ama çıkan oyun istediğiniz gibi olmayınca burun kıvırmayı da ihmal etmiyorsunuz. Ayrıca DS'yi 500 kere mi vermişler, ben 2 kere diye biliyorum ama 500 diyorsan doğrudur.

İşte Launcher'i kötü olmasa zaten bedava oyun da dağıtmayacak. Steam bedava oyun dağıtıyor mu?

ama çıkan oyun istediğiniz gibi olmayınca burun kıvırmayı da ihmal etmiyorsunuz.

Tepkimi göstermek en doğal hakkım, siz ve sizin gibiler tepki göstermekten çok uzak olduğu için ne olduğunu bilmemeniz doğaldır. Her şeyi olduğu gibi kabulleniyorsunuz. Neyse her şeyi olduğu gibi kabullenmeye devam edin. 🙏 Epic Games gizemli oyun diye sizi heyecanlandırıp sonra önceden verdiği oyunu vermeye devam etsin. Nasıl olsa tepki göstermiyorsunuz, olduğu gibi kabulleniyorsunuz :D

İşte Launcher'i kötü olmasa zaten bedava oyun da dağıtmayacak. Steam bedava oyun dağıtıyor mu?

Tepkimi göstermek en doğal hakkım, siz ve sizin gibiler tepki göstermekten çok uzak olduğu için ne olduğunu bilmemeniz doğaldır. Her şeyi olduğu gibi kabulleniyorsunuz. Neyse her şeyi olduğu gibi kabullenmeye devam edin. 🙏 Epic Games gizemli oyun diye sizi heyecanlandırıp sonra önceden verdiği oyunu vermeye devam etsin. Nasıl olsa tepki göstermiyorsunuz, olduğu gibi kabulleniyorsunuz :D
Hocam bu konuda size katılmıyorum. Epic Games'e gizemli oyun karşılığında cebimizden bir şey çıkmıyor karşılığında bir şey vermiyoruz. Epic Games ister ücretsiz oyun versin vermesin karşılığında bir şey vermediğimiz için tepki göstermemiz saçma olur. Ne diyeceğiz adamlara iyi oyunlar vermiyorsunuz desek bile sana oyun vermek zorunda değilim istersen al istersen alma der. Game Pass'te iyi oyunlar gelmezse tepki gösterebiliriz ona para veriyoruz. Paramız karşılığında iyi oyun gelmezse tepki gosterebiliriz iyi oyun gelmezse kullanmayabiliriz. Ayrica Epic Games gizemli oyun olarak aynı oyun verirse kendisi kaybeder. Kullanmayız bu kadar basit. Bizim kaybedecek bir şeyimiz olmadığı için karşılığında bir şey de vermediğimiz için oyunlara tepki göstermemiz saçma olur ancak kullanıcı çekmek istiyorsa Epic gidip de gizemli oyun algısında aynı oyun verirse kendi hype'ını kendi söndürür ve kullancı kaybetmek olur. İlla tepki diyorsanız hocam en güzel tepki güzel oyun vermiyorsa Epic Games kullanmamaktır. O zaman Epic Games oyunlara ya çeki düzen vermek zorunda kalır ya launcher'ına çeki düzen vermek ister ya zaten Unreal Engine Fortnite var diye umursamaz ama nereye kadar eninde sonunda Epic Games Store'u da isterse çok zarardan kapatabilir. İlk önce oyuncuya saygısı varsa şu dandik launcher'ı düzeltsin en temel özelliklerden biri olan oyun indirme öncesi oyunun Kaç GB olduğunu gösteren eklenti hala yok. 😂

Hocam bu konuda size katılmıyorum.

Fikir ayrılığını severim, seviyeli tartışmak iyidir. Fikirlerime katılmak zorunda değilsiniz, benim de yanlış bildiğim olabilir.

İşte benim tepki gösterdiğim nokta da zaten orası, gizemli oyun diye reklamını yapıyor. Sonrasında da önceden verdiği oyunu veriyor, bu hoş değil. Genellikle Epic Games Launcher'ini kullanmamayı tercih ediyorum, çok nadir kullanıyorum. Tepkimi bu şekilde zaten gösteriyorum fakat benim demek istediğim şey şu ki Epic Games bedava oyun dağıtarak hiçbir zaman Steam'a rakip olamayacak. İstiyorum ki Steam'a rakip olsun, Steam'de ona göre ayağını denk alsın fakat Launcher açığını bedava oyun dağıtarak kapatmaya çalıştığı sürece hiçbir zaman Steam'a rakip olamayacak.

Karşılık konusuna gelecek olursak da Epic Games, bedava oyun veriyorum. Launcher'imi kullanın diyor, Epic Games'in de bu işten kazancı var. Epic Games'in kazancının olmadığını söylememiz yanlış olur. Her yerde bunu anlatmaya çalışıyorum, Launcher açığını bedava oyunla kapatmaya çalışıyor. Oyunları babasının hayrına vermiyor. Şunu da söyleyeyim, Epic Games'ten en son 17 TL'ye Mafia 3 Definitive Edition aldım ve o günden beri Epic Games'ten bir daha bir şey satın almadım. Launcher'lerini düzeltmediği sürece satın da almayacağım.

Benim kızdığım noktayı zaten anlamışsınızdır. Bedava oyun dağıtmaktan ziyade Steam'a rakip olsun ki ortada rekabet ortamı oluşsun, rekabet ortamı oluşursa kazanan her zaman için kullanıcı olur. Oyun fiyatları oldukça pahalıyken rekabet ortamının oluşması, dediğim gibi çok çok iyi olacaktır. Bizler de bütçemiz doğrultusunda oyun almaya çalışıyoruz.

Fikir ayrılığını severim, seviyeli tartışmak iyidir. Fikirlerime katılmak zorunda değilsiniz, benim de yanlış bildiğim olabilir.

İşte benim tepki gösterdiğim nokta da zaten orası, gizemli oyun diye reklamını yapıyor. Sonrasında da önceden verdiği oyunu veriyor, bu hoş değil. Genellikle Epic Games Launcher'ini kullanmamayı tercih ediyorum, çok nadir kullanıyorum. Tepkimi bu şekilde zaten gösteriyorum fakat benim demek istediğim şey şu ki Epic Games bedava oyun dağıtarak hiçbir zaman Steam'a rakip olamayacak. İstiyorum ki Steam'a rakip olsun, Steam'de ona göre ayağını denk alsın fakat Launcher açığını bedava oyun dağıtarak kapatmaya çalıştığı sürece hiçbir zaman Steam'a rakip olamayacak.

Karşılık konusuna gelecek olursak da Epic Games, bedava oyun veriyorum. Launcher'imi kullanın diyor, Epic Games'in de bu işten kazancı var. Epic Games'in kazancının olmadığını söylememiz yanlış olur. Her yerde bunu anlatmaya çalışıyorum, Launcher açığını bedava oyunla kapatmaya çalışıyor. Oyunları babasının hayrına vermiyor. Şunu da söyleyeyim, Epic Games'ten en son 17 TL'ye Mafia 3 Definitive Edition aldım ve o günden beri Epic Games'ten bir daha bir şey satın almadım. Launcher'lerini düzeltmediği sürece satın da almayacağım.

Benim kızdığım noktayı zaten anlamışsınızdır. Bedava oyun dağıtmaktan ziyade Steam'a rakip olsun ki ortada rekabet ortamı oluşsun, rekabet ortamı oluşursa kazanan her zaman için kullanıcı olur. Oyun fiyatları oldukça pahalıyken rekabet ortamının oluşması, dediğim gibi çok çok iyi olacaktır. Bizler de bütçemiz doğrultusunda oyun almaya çalışıyoruz.
Aslında aynı şeyi söylemişiz hocam. Tepki deyince Twitter gibi sosyal medyalarda Epic Games neden iyi oyun vermiyor diye linçleme girişimi anladım. Bu bize bir şey kazandırmaz. Dediğiniz gibi Epic Games iyi fiyat ve iyi bedava oyun vermediği sürece bu kadar sıkıntıli bir launcher kullanılmaz. Steam kullanılmalı. En iyi tepki Epic Games kullanmamaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı