Death Stranding İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Death Stranding İncelemesi
death-stranding-screen-02-ps4-us-26aug19-1919x1080.jpeg

Kojima Productions tarafından geliştirilen ve son yılların en çok merak edilen oyunu olan Death Stranding incelemesi ile oyunun hikayesine, mekaniklerine ve diğer detaylarına yakından bakıyoruz. O zaman sözü uzatmayalım karşınızda Death Stranding… Daha önce de incelerken çok zorlandığım oyunlar olmuştu. Ama Kojima’nın yeni eseri açıkçası bugüne kadar beni en çok zorlayan oyun oldu. GTA 5 […]

Devamı: Death Stranding İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İnceleme harika olmuş. Bu sayede oyunu almamaya karar verdim. Zira anladığım kadarıyla oyunu ilk oynayanlar dışındakiler ikinci el bir oyun almış gibi olacaklar.

Ne demek istediğimi şöyle anlatayım. Ben oyunu oynamaya başladığım zaman harita içerisinde benden önceki oyuncuların kurmuş oldukları merdivenleri, halatları, köprüleri hatta ve hatta harita üzerinde işaretlenmiş tehlikeli bölgeleri dahi görmüş olacağım. Bazı KV bölgeleri, oyunu ilk oynayanlar tarafından işaretlenmiş olacak. Teleferik sistemi kuran kurana olacak. RUST oyunundaki sıfırlanmayı bekleyen serverlara dönecek.

Bu oyunu bu şekilde yapmalarına üzüldüm. Oyunun hiçbir sürprizi kalmamış olacak. Eğer bunun dışında atladığım ya da eksik bilgim varsa bunları tamamlayacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Bence gereksiz övgüler yağdırıyorsunuz.oyunu bende oynadım bence de sinematikler ara sahneler ne kadar iyiyse oyun o kadar boş .İnsanlara doğru şekilde anlatın.Kojima yeni bir tür yarattım demişti fakat ben nasıl bir tür yarattığını anlamadım .oyun aksiyon değil RPG değil belki biraz macera sayılabilir oyunun yürüme similasyonu olduğunu söylemek adaletsizlik olur ama oyunun amacının bu olduğunu kabul ederseniz daha çabuk adapte olabilirsiniz. Sahsen ben verdiğim paraya üzüldüm.Eger death stranding oynamak için ölmüyorsanız indirime girmesini bekleyin bende hayal kırıklığı yarattı belki sizde aynı etkiyi yaratmaz .

Bence gereksiz övgüler yağdırıyorsunuz.oyunu bende oynadım bence de sinematikler ara sahneler ne kadar iyiyse oyun o kadar boş .İnsanlara doğru şekilde anlatın.Kojima yeni bir tür yarattım demişti fakat ben nasıl bir tür yarattığını anlamadım .oyun aksiyon değil RPG değil belki biraz macera sayılabilir oyunun yürüme similasyonu olduğunu söylemek adaletsizlik olur ama oyunun amacının bu olduğunu kabul ederseniz daha çabuk adapte olabilirsiniz. Sahsen ben verdiğim paraya üzüldüm.Eger death stranding oynamak için ölmüyorsanız indirime girmesini bekleyin bende hayal kırıklığı yarattı belki sizde aynı etkiyi yaratmaz .

Oynamayı çok istiyorum. Ancak ikinci el bir oyuna para vermek istemiyorum. Bunun kendi başınıza ilerleyebileceğiniz bir modu yok mu?

Yeni bir server açtıklarını var sayarsak bile günde 6 saat oynayan kişi, kendisinden daha az oynayanların oyununu mahvedecektir. Bu konuyu nasıl düşünemediler anlamıyorum. Bir süre sonra server çöplüğe dönecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı