DeathAdder V2 vs Sensei Ten vs PulseFire Pro vs Rival 600

MyBela25

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bu 4 mouse arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Tutuş şeklim palm grip benim almak istediğim DeathAdder V2 ama kullanan arkadaşlar varsa yorum almak istedim.
1. mouse: Razer Deathadder V2 Gaming Mouse| ITOPYA.COM (profesyonel oyuncular V3 modelini tercih ediyor.) Benim almayı düşündüğüm bu model.
2.Mouse:SteelSeries Sensei Ten RGB Gaming Mouse 18000 DPI Optik Fiyatı, Yorumları - Trendyol (profesyonel oyuncu ve yayıncılar birçoğu hâlâ bu mouse kullanıyor.)
3. mouse: HyperX Pulsefire Pro RGB Optik Gaming Mouse | ITOPYA (MediaMarkt'ta 500TL civarıydı)
4. mouse: SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:
DA V2 tabii ki. Diğerleri tercih bile edilmemeli. Ek olarak bunlara da bakın.

Konumu takip etmeni öneririm. @JakerT4 hocam ile beraber hazırladığımız bu çözüm konusunda dosya güncellemesi yapacağız.

Son düzenleme:
Deathadder V2 öneririm. Sensörü, skatezi, kablosu ve özellikle optik anahtarı ile uzun yıllar sorunsuz kullanırsın. Diğerlerinde mekanik anahtar var. Optik anahtar varken mekanik anahtar büyük dezavantaj. İncelemem:

DeathAdder V2 öneririm. Sensörü, skatezi, kablosu ve özellikle optik anahtarı ile uzun yıllar sorunsuz kullanırsın. Diğerlerinde mekanik anahtar var. Optik anahtar varken mekanik anahtar büyük dezavantaj. İncelemem:

Optik anahtar ile mekanik anahtar arasındaki farkı rica etsem açıklar mısın?

DeathAdder V2 öneririm. Sensörü, skatezi, kablosu ve özellikle optik anahtarı ile uzun yıllar sorunsuz kullanırsın. Diğerlerinde mekanik anahtar var. Optik anahtar varken mekanik anahtar büyük dezavantaj. İncelemem:

Bu fareler benim tutuş seklime uygun mu elim biraz büyük DeathAdder V2 tam oturmuştu.

Geri
Yukarı