DeathAdder V3 Pro farenin darbe alması nasıl engellenir?

Gelen tüm yorumlar için teşekkür ederim valla süpersiniz. Masa küçük değil aslında ve steelseries xl kullanıyorum ama klavyeyi solda mouse sağda olduğu zaman ayrık oluyor,, öyle bir garip hissediyorum yani ergonomi bozuluyor mu desem :D

Klavye Corsair K60. Çok da büyük bir klavye değil. Aslında böyle sağ tarafına geçirmeli siyah bir yapı olsa çünkü bu lanet DAv3 Pro'nun materyali çizilmeye veya en ufak darbede hasarlanmaya aşırı müsait. Yani klavyenin sağı için kesin bir çözüm bulmam lazım.

Klavye ile fareyi uzaklaştırıyorum ama istemsizce FPS oyunlarında falan bir yakınlaştırma ihtiyacı doğuyor, onu bilerek de yapmıyorum. :D
Hocam büyük değil dediğiniz klavye %100 formda :D Yani şuan size ekipman değişmek saçma gelecek olsa da benim önerim en kötü TKL klavyeye geçmenizden yana. Yakında mouse'a zarar verir ve daha çok üzülrsünüz.

1692131904073.png

Hocam büyük değil dediğiniz klavye %100 formda :D Yani şuan size ekipman değişmek saçma gelecek olsa da benim önerim en kötü TKL klavyeye geçmenizden yana. Yakında mouse'a zarar verir ve daha çok üzülrsünüz.

Eki Görüntüle 1904443

Yani ben o diğer daha büyük klavyelerden bahsediyorsunuz sandım 😀 Klavye de bu şekilde seviyorum aslında ama dediğiniz gibi başka alternatif bulamazsam o sağ tarafın köşeleri falan korumak adına mecbur değiştirebilirim :/

Yine böyle silikon vs. önerisi olan varsa sevinirim. Bir ton ürün var illa ki böyle bir şey vardır 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı