Oyun Deathloop 74 TL

Ben de 1-2 oyun aldım aynı şekilde ödemeyi aldı, Auto mail attı, ben de cevap attım "niye böyle yapıyorsunuz derdiniz nedir? 10 yıldan beridir üyeyim ben bugüne dek böyle bir saçmalık yaşamadım diye" saatlerdir ne siparişi onayladılar ne Mail'e cevap verdiler. Steam'in zammı yetmezmiş gibi yılların Humble'ı da garip gurip işler peşinde. Daha 1 ay olmadı oradan oyun alalı zank diye parayı alıp anında vermişti keyi. Şimdi ne oluyor ne bitiyor hiçbir haber yok. Bunu dillendirip herifleri darlamazsak daha böyle 787. sınıf muamele çekmeye devam ederler.

Banka ile iletişime geçtim, bankaya yönelik bir problem olup olmadığı ile ilgili, banka tarafından ödemenin gerçekleştirildiğini, işlemi sitenin iptal ettiğini ilettiler. Sanal kart yerine normal kart ile yaptım, bu sefer hiç beklemeden iptal ettiler. Çok geçmişten beri bildiğim bir site ama çakallıklara başlamışlar görünüyor, güvenim zedelendi.

Ben de alamıyorum. Bugün indirim konusu açılan 3. Oyun bu. İlk 2'si iptal edildi ikişer defa. Alabilecek varsa 10TL fazla vereyim bana da alın.

Arkadaşlar sorunun ne olduğunu anlayan var mı? Bu sabah oyun aldım ve sipariş ettiğim dakika oyun geldi sıkıntısız bir şekilde ama bir oyun daha aldım iptal ettiler. Parayı iade ettiler tekrar sipariş ettim beklemeye aldılar. Ödeme yöntemi doğrulanmıyor diyor.

Arkadaşlar sorunun ne olduğunu anlayan var mı? Bu sabah oyun aldım ve sipariş ettiğim dakika oyun geldi sıkıntısız bir şekilde ama bir oyun daha aldım iptal ettiler. Parayı iade ettiler tekrar sipariş ettim beklemeye aldılar. Ödeme yöntemi doğrulanmıyor diyor.
Bildiğim kadarıyla her hesabına sadece tek satın alma hakkı veriyor, birden fazla alamazsınız hocam.

Bu arada ne kadar tuttu? ben geçen humblebundle'da satın aldığım ürüne 10 lira fazla çekmişti.

Teşekkürler Deathloop'u aldım yanında da agent mayhem aldım keyler anında geldi ekledim kutuphaneye bu siteyi çok seviyorum arada iyi fiyata oyun satıyorlar.

Bildiğim kadarıyla her hesabına sadece tek satın alma hakkı veriyor, birden fazla alamazsınız hocam.

Bu arada ne kadar tuttu? Ben geçen Humble Bundle'da satın aldığım ürüne 10 lira fazla çekmişti.

Vallahi hocam 2 gün önce 13 liralık oyun aldım bu sabah 5 liralık ikisi de tam çekti keyi de geldi. Ancak şu an World War Z aldım 31 liraydı ve tam çekti. Satışı 2-3 saat sonra iptal edip anında geri yatırdılar parayı. Tekrar sipariş ettim yine tam çektiler ancak sipariş yine beklemede.

Vallahi hocam 2 gün önce 13 liralık oyun aldım bu sabah 5 liralık ikisi de tam çekti keyi de geldi. Ancak şu an World War Z aldım 31 liraydı ve tam çekti. Satışı 2-3 saat sonra iptal edip anında geri yatırdılar parayı. Tekrar sipariş ettim yine tam çektiler ancak sipariş yine beklemede.

Boyle sorunlar bir bana olmadı herhalde Visa kredi kartıyla yaptım tum alışverişlerimi su gune kadar hiç sorun olmadı key anında geldi etkinlestirdim iade filanda olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı