Çözüldü Debian'da Apt komutu hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

439902

Hectopat
sudo apt-get update
Aynı: 1 Index of /mx/repo/antix/bullseye/ bullseye InRelease
Aynı: 2 Index of /debian/ bullseye-updates InRelease
Aynı: 3 Index of /debian/ bullseye InRelease
Aynı: 4 Index of /repository/apt/ stable InRelease
Aynı: 5 Index of /debian bullseye-backports InRelease
Aynı: 6 Debian -- Security Information bullseye-security InRelease
Yoksay:7 Index of /teejee2008/ppa/ubuntu mantic InRelease
Aynı: 8 https://repo.protonvpn.com/debian stable InRelease
Aynı: 9 LibreWolf Software Repository bullseye InRelease
Hata: 10 Index of /teejee2008/ppa/ubuntu mantic Release
404 Not Found [IP: 185.125.190.52 80]
Paket listeleri okunuyor... Bitti
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'protonvpn-stable.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'antix.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'airvpn-stable.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'various.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'debian.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'debian-stable-updates.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'teejee2008-ubuntu-ppa-mantic.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'bullseye-backports.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
E: 'Index of /teejee2008/ppa/ubuntu mantic Release' deposunda Release dosyası yok.
N: Böyle bir depodan güvenli bir şekilde güncelleme yapılamaz, bu nedenle depo devre dışı bırakılmıştır.
N: Depo oluşturma ve kullanıcı yapılandırması hakkında ayrıntılı bilgi için apt-secure(8) rehber sayfasında bulunabilir.

Ekleme: Terminale uykulu uykulu girmeyin arkadaşlar, sudo apt-add-repository -y ppa:teejee2008/ppa bunu girdikten sonra oldu bütün bunlar; oysaki bu, Ubuntu içindi. Bunu devre dışı bıraktım sonra /etc/apt/sources.list.d/ bölümünden sildim ama yine aynı sorun. Geçersiz dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyormuş...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Çözüm
Çözdüm, sağ ol paylaştığın için.

Yazılım ve Güncellemeler diye bir uygulama vardı diye hatırlıyorum. Oradan ppa silinebiliyor.
Sildim zaten..?