Debloater sonrası Microsoft hizmetleri çalışmıyor

Büyük ihtimal birkaç gerekli Windows servisini daha kapatmışsın debloater ile. Windows hizmetlerinde Update, şifreleme hizmetleri, Update orchestrator, arka plan akıllı aktarım hizmeti vs gibi servislerin açık ve otomatik başlatılıyor olması gerekir.

Evet debloater ile hepsini devre dışı bıraktım yanlışlıkla onu geri getirmek istiyorum zaten yapamıyorum ama. Windows hizmetlerinde dediğiniz hepsi açık ve çalışıyor.

Evet debloater ile hepsini devre dışı bıraktım yanlışlıkla onu geri getirmek istiyorum zaten yapamıyorum ama. Windows hizmetlerinde dediğiniz hepsi açık ve çalışıyor.

Paylaştığım son videonun açıklamasında getappx kodarı çalışmıyorsa değiştirmeniz gereken bir regedit keyi gösterilmiş en altta. Onu da bir dener misiniz? Tabi bir de appx servisi de açık olmalı.

Paylaştığım son videonun açıklamasında getappx kodarı çalışmıyorsa değiştirmeniz gereken bir regedit keyi gösterilmiş en altta. Onu da bir dener misiniz? Tabi bir de appx servisi de açık olmalı.

Yine olmadı.
Bu tür işlerden anlayan birisi TeamViewer üzerinden bağlanıp bana yardımcı olabilir mi? Canımı çok sıkmaya başladı bu olaylar.

Yeni konular

Geri
Yukarı