Dedem evi terk etti

Şu an çok kötüyüm. Sabah uyandım. Dedem yok. Babama sordum. Evi terk etti dedi. Çok korkuyorum. Üzülüyorum. Zaten yaşlı. Yüksek ihtimal kayboldu. Elim ayağım titriyor. Zaten sürekli, "gideceğim bir daha gelmeyeceğim." diyordu. Babama kötü davranıyor, dışlıyordu. Arkadaşlar dua eder misiniz eve gelmesi için? İçimi dökmek istedim.
Gidecegi baska bir yeri yoksa (akrabada dahil) mutlaka geri gelir fakat 2 gun bekleyin siz daha gelmesse bi aramaya çalışın

Konu güncellemesi: Dedem köye varmış. Köydeki komşumuz söyledi. Telefonu verdiğinde, "Beni siz param için tutuyorsunuz. Param olmasa beni sokağa atarsınız. (Babam öyle birisi değil.) Bırakın da evimde huzurla öleyim. Ben o eve gelirsem adım İbrahim değil." gibi şeyler söyledi. Anlamıyorum bizim o adama ne zararımız oldu ki? Neyse babam çarşamba günü eve getirmeye çalışacak. Gelmezse yapacak bir şey yok dedi babam. Çünkü eve gelirse huzursuzluk çıkarıyor. Zaten bana 5 lira bile utana sıkıla veriyor, kuşuma kötü davranıyor. Ama onu yine de çok seviyorum. Onu parası için değil, Dedem olduğu için seviyorum. Arkadaşlar dua gelmesi için dua eder misiniz?

Konu güncellemesi: Dedem köye varmış. Köydeki komşumuz söyledi. Telefonu verdiğinde, "beni siz param için tutuyorsunuz. Param olmasa beni sokağa atarsınız. (babam öyle birisi değil.) Bırakın da evimde huzurla öleyim. Ben o eve gelirsem adım İbrahim değil." gibi şeyler söyledi. Anlamıyorum bizim o adama ne zararımız oldu ki? Neyse babam çarşamba günü eve getirmeye çalışacak. Gelmezse yapacak bir şey yok dedi babam. Çünkü eve gelirse huzursuzluk çıkarıyor. Zaten bana 5 lira bile utana sıkıla veriyor, kuşuma kötü davranıyor. Ama onu yine de çok seviyorum. Onu parası için değil, dedem olduğu için seviyorum. Arkadaşlar dua gelmesi için dua eder misiniz?

Hocam öncelikle çok kötü bir durum. İnşallah gelir. Sonuçta onun torunusunuz. Size kıyamaz. İyice ısrar edin. Dede gel lütfen bir daha yapmayacağız deyin belki gelir :(

Konu güncellemesi: Dedem köye varmış. Köydeki komşumuz söyledi. Telefonu verdiğinde, "beni siz param için tutuyorsunuz. Param olmasa beni sokağa atarsınız. (babam öyle birisi değil.) Bırakın da evimde huzurla öleyim. Ben o eve gelirsem adım İbrahim değil." gibi şeyler söyledi. Anlamıyorum bizim o adama ne zararımız oldu ki? Neyse babam çarşamba günü eve getirmeye çalışacak. Gelmezse yapacak bir şey yok dedi babam. Çünkü eve gelirse huzursuzluk çıkarıyor. Zaten bana 5 lira bile utana sıkıla veriyor, kuşuma kötü davranıyor. Ama onu yine de çok seviyorum. Onu parası için değil, dedem olduğu için seviyorum. Arkadaşlar dua gelmesi için dua eder misiniz?

Duayı ettim bile.

Konu güncellemesi: Dedem köye varmış. Köydeki komşumuz söyledi. Telefonu verdiğinde, "Beni siz param için tutuyorsunuz. Param olmasa beni sokağa atarsınız. (Babam öyle birisi değil.) Bırakın da evimde huzurla öleyim. Ben o eve gelirsem adım İbrahim değil." gibi şeyler söyledi. Anlamıyorum bizim o adama ne zararımız oldu ki? Neyse babam çarşamba günü eve getirmeye çalışacak. Gelmezse yapacak bir şey yok dedi babam. Çünkü eve gelirse huzursuzluk çıkarıyor. Zaten bana 5 lira bile utana sıkıla veriyor, kuşuma kötü davranıyor. Ama onu yine de çok seviyorum. Onu parası için değil, Dedem olduğu için seviyorum. Arkadaşlar dua gelmesi için dua eder misiniz?
Gelmesi için dua etmektense ısrar edebilirsin. Yaşlılar genelde alıngan oluyorlar. Eğer baban çok sinirli bir insan değilse onu ikna et, Köye gidin, dedenizin elinden öpüp özür dileyin.

Okuldan eve giderken geçtiğim bir alan var. 2-3 tane bankın olduğu park tarzı bir şey. Karşısında da bitmemiş bir inşaat var. Dayılar da orada oturuyordu yanlarına çağırdılar. Bakmadım sonra iyice bağırdılar gittim. Bana cinsel sözler söylediler (aletle ilgili). Beni yanlarına oturtmaya çalışıyorlardı o sırada koştum kaçtım ordan. Memleket iyice yoldan çıktı. Muşta alıp hastanelik etsem bu adamlarla daha fazla uğraşırım hiç gerek yok.
Beni de birkaç defa takip etmiş bir yaşlı var burada. Fotoğrafını çekip EGM'ye bildirmiştim. Erkek misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı