Deep Cool CAPTAIN Intel Pentium G3258 overclock

2 fan ile 3 fan arasında 40 tl fark vardı ve 3 fanlı olmasından dolayı radyatör genişti (geniş radyatör=iyi bir su soğutma)

Corsair Obsidian Serisi™ 750D Full Tower Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
2.jpg

kasa hediye geldi

Gayet güzel bir kasan var, 3x12'lik radyatörü barındırabilecek seviyede.

Soğutucuya gelecek olursak 3 fanlı radyatöre sahip bir sıvı soğutmanın neden bu kadar ucuz olduğu düşündürmüyor değil insanı.
TT Water 3.0 Ultimate 3x12 650TL civarında ise elbet bir nedeni var.

Kalitesinden emin değilim o soğutucunun, Cooler Master, Corsair veya TT'nin 1x12'lik radyatöre sahip sıvı soğutmaları bile daha pahalı ise oturup düşünmen gerekir. Ben bu sıvı soğutmanın kalitesi hakkında bilgi sahibi olmadığım için öneremeyeceğim sana.

@er36po da yorumda bulunsun senin için, ancak ben ille de 3 radyatörlü alacaksan bütçeyi 2'ye +600 bandına çekmeni öneririm.

@BilgisayarKurdu, usta bu soğutucunun radyatörü oldukça ince, kalitesinin ne olduğunu ben de bilmiyorum. Fiyatının uygun olmasının nedeni de bu.
2 fanlı 240'lık çoğu radyatörün bu soğutucuya konulan Rad.'dan daha iyi performans vereceği düşüncesindeyim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı